Olaf Lubaszenko na selfie z córką. Internauci dostrzegają podobieństwo: Oczy taty. Coś w tym jest!

Olaf Lubaszenko pochwalił się rodzinną fotografią. Marianna Linde bardzo przypomina znanego tatę. Sama też jest artystką.

Olaf Lubaszenko i Katarzyna Groniec poznali się na początku lat 90. podczas pracy nad musicalem "Metro" reżyserowanym przez Janusza Józefowicza. Podczas przygotowań do spektaklu w teatrze muzycznym Studio Buffo zaczęło między nimi iskrzyć. Niedługo później Lubaszenko i Groniec stanęli na ślubnym kobiercu. W 1992 roku odbyła się cicha i szybka ceremonia, podczas której ślubowali sobie, że "się nie opuszczą aż do śmierci". Kilka miesięcy później na świat przyszedł owoc ich miłości - córka Marianna Linde. Niestety, ostatecznie ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Lubaszenko i Groniec rozwiedli się zaledwie dwa lata po ślubie.

ZOBACZ TEŻ: Jest zbuntowana, kocha mroczną muzykę i jest porównywana z... Córka Lubaszenki i Groniec robi błyskawiczną karierę w internecie!

Olaf Lubaszenko pozuje z córką na Instagramie. Jest jego oczkiem w głowie!

Choć małżeństwo z Groniec przeszło do historii, ich córka jest prawdziwym oczkiem w głowie sławnego taty. Lubaszenko często chwali się osiągnięciami Marianny, podkreślając, że jest piękna i utalentowana. Mimo że wiele wskazywało na to, że Marianna będzie śpiewać jak matka, ona jednak zdecydowała się pójść w ślady ojca. Jest absolwentką Wydziału Aktorskiego Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Być może wspólna pasja sprawia, że tak dobrze się rozumieją.

W piątek Olaf Lubaszenko opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z córką. Wybrali się do popularnej knajpy na warszawskim Powiślu:

Z córeczką na dzielni - napisał pod fotografią.

Fani od razu zauważyli podobieństwo:

Oczy taty - czytamy w komentarzach.

Zobaczcie zdjęcie. Faktycznie podobni?

CZYTAJ TEŻ: Córka Olafa Lubaszenki była gościem w "DD TVN". "Znani rodzice to błogosławieństwo i przekleństwo". Poszła w ślady ojca