Paulina Krupińska opublikowała zdjęcie sprzed lat z dzieckiem. Jest urocze, a fani nie odpuszczają: Czas na następne

Paulina Krupińska na co dzień nie pokazuje zbyt wielu zdjęć ze swoimi pociechami. Jeśli jednak zdarzy jej się nimi pochwalić, nigdy nie udostępnia ich wizerunku. Podobnie było w miniony piątek, kiedy to wróciła wspomnieniami do lat, kiedy jedna z jej pociech była maluchem.

Paulina Krupińska z wielkim impetem wkroczyła do show-biznesu, wygrywając w 2012 roku konkurs piękności. Dwa lata później poznała wokalistę Zakopower, za którego wyszła w 2018 roku. Zanim zdecydowali się jednak sformalizować związek, na świat przyszły ich dwie pociechy - Antosia (ur. w 2015 roku) i Jędrzej (ur. w 2017 roku). Zdjęciem ze stopami jednej z nich w sieci pochwaliła się gospodyni "Dzień dobry TVN". Fani nie kryją zachwytu i apelują, by gwiazda powiększyła rodzinę.

POLECAMYPaulina Krupińska zdradza, jak zjednała sobie rodzinę Sebastiana. U siostry pomógł alkohol. "Żartowano potem, że jestem dobrą zawodniczką"

Zobacz wideo Paulina Krupińska pokazała, jak spędza czas w obecnej sytuacji

Paulina Krupińska pochwaliła się zdjęciem sprzed lat z jednym ze swoich dzieci

Paulinę Krupińską na Instagramie obserwuje prawie 320 tys. użytkowników. Nic więc dziwnego, że gwiazda stara się systematycznie publikować tam nowe treści. Ostatnio jednak zrobiła wyjątek i pochwaliła się internautom starym zdjęciem - jest to selfie, do którego gwiazda pozuje, całując stopy jednej ze swoich pociech. 

To były czasy! Kocham. #stópki #małestópki #baby - napisała pod postem.
 

Fani ochoczo komplementowali gwiazdę i rozpływali się nad uroczym zdjęciem, jednak niektórzy z nich poszli o krok dalej i widząc, jaką wspaniałą matką jest Paulina, postanowili podsunąć jej pomysł, by razem z Sebastianem postarała się o trzecie dziecko.

Zawsze można dorobić się kolejnych małych.
Czas na następne.
Stópki niemowlaka to najpiękniejsze, co może być.

Myślicie, że Krupińska weźmie sobie rady fanów do serca?

ZOBACZ TEŻPaulina Krupińska wzruszyła się widokiem wtulonych w siebie dzieci. Urocze zdjęcie wrzuciła do sieci. "W rodzeństwie siła"