Barbara Kurdej-Szatan podzieliła się uroczym nagraniem. Razem z córką nuciły Henrykowi kołysankę

Barbara Kurdej-Szatan kilka dni temu urodziła syna Henryka. Dumna mama pokazuje dziecko na Instagramie.

Plotki o drugiej ciąży Barbary Kurdej-Szatan pojawiły się jeszcze na początku tego roku. Powodem były kreacje gwiazdy na salonach. Aktorka zaczęła regularnie nosić luźne sukienki i garnitury. Brzuszka co prawda nie było widać, ale internauci szybko domyślili się, że nagła zmiana garderoby Kurdej-Szatan nie jest przypadkowa. Jak się okazało, mieli rację. Na początku maja gwiazda potwierdziła, że spodziewa się drugiego dziecka. Henryk przyszedł na świat kilka dni temu.

Barbara Kurdej-Szatan usypia syna kołysanką

Gwiazda "M jak miłość" przez całą ciążę regularnie wrzucała do mediów społecznościowych zdjęcia coraz to większego brzuszka. Teraz również relacjonuje w sieci pierwsze dni życia małego Henryka. Chłopiec ma już za sobą debiut na instagramowym profilu zarówno taty, jak i mamy. Ostatnio Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się nagraniem, na którym nuci synkowi kołysankę. Towarzyszyła jej córka.

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan z córeczką śpiewają kołysankę Heniowi

Obie panie mają bardzo dobry słuch muzyczny. Trzeba przyznać, że filmik jest uroczy, a Basia spełnia się w roli mamy dwójki dzieci.

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najbardziej zapracowanych polskich aktorek. Ze względu na ciążę i narodziny Henryka zrezygnowała jednak z części zobowiązań zawodowych. Jej postać na jakiś czas zniknie z serialu "M jak miłość". Nie oznacza to jednak, że gwiazda na dobre żegna się z kultową telenowelą.

Więcej o: