Selena Gomez w kostiumie prezentuje bliznę po przeszczepie nerki. "Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, czuję się pewnie"

Selena Gomez pochwaliła się zdjęciem w kostiumie na Instagramie. Piosenkarka pokazała swoją bliznę po operacji.

Gwiazdy często zamieszczają zdjęcia w kostiumach kąpielowych. W dobie mediów społecznościowych takie fotki nie są niczym nadzwyczajnym, jednak czasami są pretekstem to przekazania jakieś głębszej myśli. Tak było w przypadku najnowszego zdjęcia, które zamieściła na Instagramie Selena Gomez. Piosenkarka pokazała bliznę po przeszczepie nerki. 

ZOBACZ TEŻ: Selena Gomez kupiła nowy dom. Pochwaliła się wyjątkowym wnętrzem. Piękna tapeta na ścianie!

Selena Gomez pokazała bliznę po przeszczepie

Selena Gomez od wielu lat zmaga się z toczniem, który doprowadza m.in. do stanów zapalnych wielu narządów wewnętrznych. Jej stan okazał się na tyle poważny, że w 2017 roku piosenkarka musiała poddać się zabiegowi przeszczepu nerki. Blizna przez wiele lat była skrupulatnie ukrywana przez gwiazdę, jednak teraz sama zainteresowana ma do niej kompletnie inny stosunek. Nie wstydzi się śladu i dumnie prezentuje go na Instagramie.

Pamiętam, że po przeszczepie nerki na początku było mi bardzo trudno pokazać bliznę. Nie chciałam, żeby było ją widać na zdjęciach, więc nosiłam rzeczy, które ją zakrywały. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, czuję się pewnie. Wiem, kim jestem i przez co przeszłam. I jestem z tego dumna - pisze pod zdjęciem Gomez.
 

Fani są pod wrażeniem jej odwagi, o czym tłumnie dają znać w komentarzach pod postem. 

Dziękuję, że podzieliłaś się z nami swoją historią. Kochamy cię.
Dobrze powiedziane! Jestem z ciebie dumny.
Podziwiam za odwagę - piszą pod zdjęciem. 

Trudno się z nim nie zgodzić! Blizna to nic złego. Nie ma się czego się wstydzić. 

ZOBACZ TEŻ: Selena Gomez w nowej sesji zdjęciowej zrywa z wizerunkiem "byłej Biebera". W tak prowokacyjnym wydaniu nie widzieliśmy jej dawno

Zobacz wideo Halle Berry pokazała się w skąpym bikini. Co za figura!