Daniel Martyniuk uderza w rodzinę byłej żony. Nawiązał do alimentów i wyśmiał teściów

Wokół rozwodu Daniela Martyniuka i Eweliny z Russosic trwa medialne zamieszanie. Co tym razem wymyślił syn Zenka Martyniuka?

O synu gwiazdy disco polo Zenka, Danielu Martyniuku, głośno zrobiło się rok temu, kiedy to do mediów zaczęły przedostawać się szczegóły z jego życia małżeńskiego. Krnąbrny syn króla disco polo miał regularnie awanturować się ze swoją świeżo poślubioną żoną. Kilka dni temu Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska sfinalizowali swoje małżeństwo w białostockim sądzie.

Rozwód Daniela Martyniuka i Eweliny wzbudza ogromne emocje

Mogłoby się wydawać, że rozwód Daniela i Eweliny zakończy publiczne pranie brudów. Nic bardziej mylnego. Od kilku dni do mediów trafiają kolejne wieści zza kulis sprawy rozwodowej. Swój wkład w napompowanie tematu miała Danuta Martyniuk, która to wdała się w pogawędkę z obecnymi przed sądem dziennikarzami.

Świeżo rozwiedziony Daniel również nie zamierza siedzieć cicho. Wiele wskazuje na to, że syn króla disco polo ma bieżąco śledzi doniesienia na temat byłej żony w sieci. Raz już zdążył ją obrazić i wyśmiał porównanie do Paris Hilton. Teraz odniósł się do rodziny byłej partnerki.

Daniel Martyniuk wyśmiewa rodzinę Eweliny

Nie jest tajemnicą, że rodzice Eweliny są bardzo majętni. Daniel, jak widać, nadal nie może pogodzić się z faktem, że musi przesyłać alimenty na byłą już żonę i dziecko. Na to przynajmniej wskazuje jedna z jego ostatnich wrzutek na InstaStories.

Instagram Daniela MartyniukaInstagram Daniela Martyniuka Instagram Daniela Martyniuka

Oj, coś nam mówi, że ta drama jeszcze trochę potrwa.

Zobacz wideo Danuta Martyniuk komentuje zachowanie byłej synowej
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.