Małgorzata Rozenek szokuje wydziaranymi przedramionami. "Matka karmiąca i tatuaże?"

Małgorzata Rozenek dodała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z tatuażami na ciele. Fani umierają z ciekawości, czy nowa ozdoba zostanie z Małgosią na dłużej, czy to jedynie efekt niezłej charakteryzacji do filmowego debiutu u Patryka Vegi.

Małgorzata Rozenek pochwaliła się w sieci nową fotką na Instragramie - a razem z nią, także zaskakującą ozdobą na swoim ciele. Celebrytka zdecydowała się przyozdobić dwoma sporymi tatuażami na przedramionach. Trzeba przyznać, ze wyglądają na dobrą robotę tatuażysty. Wątpliwości, czy faktycznie tak jest rozwiał jednak kolejny post Małgosi.

Małgorzata Rozenek w kusym stroju pokazuje tatuaże

Małgorzata pozuje na nowym zdjęciu w kusej bieliźnie wyszczuplającej. Fotka mogła być okazją do pochwalenia się nie tylko ozdobą na ciele, ale również świetną figurą po urodzeniu Henryka. Niektóre fanki dopatrzyły się jednak nie tylko wyszczuplenia za pomocą specjalnego stroju, ale delikatnej ingerencji ze strony grafików, ponieważ półka przy nodze Gosi niepokojąco "faluje".

Nic nie było jednak w stanie odwrócić uwagi od potężnych tatuaży "Perfekcyjnej". Chodziło przede wszystkim o to, że celebrytka wciąż karmi synka piersią, dlatego robienie tatuażu kilka miesięcy po porodzie byłoby co najmniej nieodpowiedzialne z jej strony. 

Mam nadzieję że nie są prawdziwe, bo w moich oczach straciłaby pani wiarygodność.
Mam nadzieję że to tylko henna? Proszę tego nie robić! Tatuaże w takiej ilości na kobiecym ciele to masakra, żal pięknego, tak ciężko wypracowanego ciała!
Czy to prawdziwe? - pisali zaniepokojeni fani

Małgorzata Rozenek wystąpi w filmie Vegi w tatuażach?

Duża część obserwatorów Gosi wyraziła jednak dystans do całej sytuacji i nie uwierzyła, że tatuaże zostaną z gwiazdą na dłużej. Wielu z nich dopatruje się w nowym elemencie na ciele Rozenek charakteryzacji na potrzeby filmu Vegi. Jak wiadomo, to właśnie ona ma wcielić się w jedną z głównych ról.

Zobacz też: Małgorzata Rozenek wystąpi w filmie Patryka Vegi! "Będę jedną z głównych postaci"

Ludzie, na pewno nie są prawdziwe. Żaden dobry tatuażysta nie zrobi tatuażu matce karmiącej. 
To przecież tatuaże do filmu Vegi
Hahaha, to jest charakteryzacja do filmu Vegi zapewne - pisali przekonani internauci

Wszystkie wątpliwości rozwiał kolejny post Małgosi, na którym pokazuje Henryka, a na jej rękach wyraźnie brakuje wcześniejszej ozdoby na ciele.

Pasowałby jej taki tatuaż?