Katarzyna Zielińska pochwaliła się pokojem dzieci. Urządziła w nim dżunglę. W oczy rzuca się jeden szczegół

Gwiazda "Barw szczęścia" pokazała na Instagramie pokój swoich dzieci i przy okazji opowiedziała o "przespaniowym chaosie".

Katarzyna Zielińska to jedna z najbardziej barwnych postaci polskiego show-biznesu. Aktorka niemal codziennie zaskakuje swoimi przepełnionymi humorem przemyśleniami, którymi dzieli się Instagramie. 41-latka z przymrużeniem oka komentuje swoje stare zdjęcia z początków kariery oraz chwali się figurą po treningach z Anną Lewandowską. Zielińska chętnie wdaje się w dyskusję z fanami i pozwala sobie na ironiczne riposty.

Zobacz też: Katarzyna Zielińska pokazała się w długich włosach. Fanka: Myślałam, że to Weronika Rosati. Aktorka z tego zażartowała

Katarzyna Zielińska pokazała pokój dziecięcy

Aktorka "Barw szczęścia" tym razem opowiedziała na Instagramie o wieczornych zabawach jej dzieci. Okazuje się, że 5-letni Henryk i 3-letni Aleksander nie dają się tak łatwo położyć do łóżek:

Przedspaniowy chaos. Czy też tak macie, że przed kąpielą dzieciaki dostają jakiejś kosmicznej energii? Macie jakieś pomysły na ogarnięcie tego cudownego bałaganu? Chętnie skorzystam z Waszych rad. PS. Choć przyznam Wam się, że generalnie to uwielbiam. Tylko potem wyczołguje się ledwo żywa na kolacji - przyznała aktorka.

Na fotografii udostępnionej przez Zielińską widzimy białe łóżeczko stojące przy ścianie udekorowanej tapetą z motywami zwierząt i drzew. Parapet dużego okna wyłożony jest miękką poduszką, a w oczy szczególnie rzucają się poszewki ozdobione twarzami zwierząt. Akcesoria w pokoju tworzą klimat prawdziwej "dziecięcej dżungli".

 

Fani aktorki również podzielili się swoimi wrażeniami związanymi z "przedspaniowym chaosem" w ich domach oraz docenili wystrój pokoju dziecięcego:

Bardzo ładny pokoik, klimatyczny.
U mnie kosmiczna energia jest po kąpieli, już w łóżku.
Bałagan? Po podłodze można normalnie iść znaczy że jest czyściutko. U nas to jakby tornado przez dom przeszło.

Zobacz też: Katarzyna Zielińska przeżyła chwile grozy. Chodzi o jej 2-letniego syna. "Prawie dostałam zawału"

Zobaczcie, jak aktorka urządziła dziecięcą sypialnie. Rzeczywiście jest klimat?

Zobacz wideo Katarzyna Zielińska w "Przerwie na kawę"