Doda zapowiedziała "zmiany w życiu prywatnym". Fani podejrzewają ciążę lub rozwód

Piosenkarka zamieściła na swoim instagramowym profilu tajemniczo brzmiący wpis, z którego wynika, że czekają ją duże zmiany w życiu zawodowym i prywatnym. Fani gwiazdy dopytują o jakie decyzje chodzi.

Doda, znana z dokonań muzycznych i ciętego języka, kilka lat temu postanowiła spróbować swoich sił w produkcji filmowej i aktorstwie. Wspólnie z mężem Emilem Stępniem wyprodukowała kinowy obraz "Pitbull. Ostatni Pies", w którym zagrała również jedną z głównych ról. 36-letnia piosenkarka od jakiegoś czasu pracuje przy projekcie "Dziewczyny z Dubaju". Mimo że premiera zaplanowana jest na styczeń, film już wzbudza ogromne emocje.

Zobacz też: Doda imprezuje z aktorkami z "Dziewczyny z Dubaju". Olga Kalicka zamieściła wspólne zdjęcie. Fan: Ale dżagi

Zobacz też: Natalia Siwiec komentuje swoje podobieństwo do aktorki "Dziewczyn z Dubaju". Doda nie będzie zadowolona [PLOTEK EXCLUSIVE]

Doda wyznaje: nadchodzą zmiany w moim życiu. Fani komentują

Wygląda na to, że to nie koniec niespodzianek, jakie przygotowała dla nas Doda. Piosenkarka zamieściła na swoim instagramowym profilu grafikę z egzystencjalnym pytaniem "Czego chcesz? Ból bycia w miejscu, w którym jesteś, czy ból wzrastania?", a w opisie przyznała, że czekają ją życiowe zmiany, na które ludzie mogą różnie zareagować:

Nadchodzą zmiany w moim życiu. Zawodowe i prywatne. Niektórych zszokują, niektórym dadzą do myślenia, niektórych zmartwia, a niektórych ucieszą. Co mnie to obchodzi? NIC. Żadna z tych osób życia za mnie nie przeżyje. Czas odważyć się i po prostu żyć - wyznała wokalistka.
 

Fani w komentarzach zastanawiali się nad enigmatycznym wyznaniem Dody, a jeden z obserwujących wpadł na pomysł, że wokalistka planuje się przebranżowić:

Otwierasz Żabkę?

Doda odpowiedziała na pytanie internauty metaforą, która wcale nie ułatwiła interpretacji instagramowego wpisu:

Otwieram, ale jej drogę do ucieczki.

Zobacz też: Fanka pożaliła się Dodzie na narzeczonego alkoholika i ćpuna. Piosenkarka coś o tym wie. "Witaj w klubie"

Obserwujący ochoczo zgadywali, co ich idolka miała na myśli. Jedni stwierdzili, że Doda już niedługo poinformuje fanów o swoim błogosławionym stanie, inni uważają, że chodzi o zmiany dotyczące jej miłosnej relacji:

Ciąża?
Obstawiam rozwód.
Życzę powodzenia i dużo miłości.
Idź swoją drogą.

Jak myślicie, o jakie zmiany może chodzić? Doda z pewnością już niedługo uchyli rąbka tajemnicy.

Zobacz wideo Doda w celach dobroczynnych pokazała, jak trenuje na siłowni w skąpych szortach