Borys Szyc przeszedł metamorfozę. Mocno schudł i zapuścił wąsy. Razem z żoną świętowali pół roku syna

Borys Szyc i jego żona, Justyna Nagłowska, mieli ważną okazję do świętowania. Ich syn, Henryk, skończył pół roku. Przy okazji aktor zaprezentował nowy wizerunek.

Syn Borysa Szyca i Justyny Szyc-Nagłowskiej skończył właśnie pół roku. Z tej okazji na instagramowym profilu żony aktora pojawiły się zdjęcia z mężem i Heniem. Szyc zaprezentował się w całkiem nowej odsłonie.

Borys Szyc przeszedł prawdziwą metamorfozę

Szyc i Nagłowska to szczęśliwi rodzice, między którymi jednak nie zawsze było kolorowo. Borys poznał swoją ukochaną jeszcze na studiach. Miał wówczas 23 lata. Związek, który stworzyli w 2002 roku, nie przetrwał. Jednak chemia powróciła sześć lat temu, kiedy Borys zobaczył zdjęcie Justyny w mediach społecznościowych i zaprosił ją na obiad.

Obecnie tworzą udany związek, choć po drodze pojawiło się wiele trudności, które udało im się przezwyciężyć. Przypomnijmy, że aktor walczył ze słabością do alkoholu, a Nagłowska borykała się z depresją. Oboje doszli do momentu, w którym stanowią jedną z piękniejszych par polskiego show-biznesu.

Zobacz wideo Tego się nie da zapomnieć!

Swoją radością dzielą się w mediach społecznościowych, a mały Henio jest ich oczkiem w głowie. Niedawno małżonkowie mieli prawdziwy powód do świętowania. Synek jest z nimi już sześć miesięcy. 

Sześć miesięcy razem. Wspaniała przygoda - napisała pod najnowszym zdjęciem Nagłowska.
 

Na opublikowanych przez żonę Borysa Szyca zdjęciach widać, jak aktor się zmienił. Zrzucił kilka kilogramów i zapuścił wąsy, co oczywiście nie umknęło obserwatorom.

Super, wszystkiego dobrego dla małego. A ten duży jakoś się odchudził biegając za małym. Świetna z Was para - napisał jeden z internautów.

Fani nie mogli zdecydować, do kogo Henio jest bardziej podobny.