Jakob Kosel i Ciocia Liestyle spodziewają się dziecka! Dodali zdjęcia. Ciąża jest już bardzo widoczna

Jakob Kosel i Ciocia Liestyle już niedługo powitają na świecie pierwsze dziecko. Radosną nowiną pochwalili się na Instagramie.

W życiu Jakoba Kosela i Cioci Liestyle nadchodzą spore zmiany. Na początku września ogłosili, że się zaręczyli, a teraz pochwalili się kolejną radosną nowiną. Już niedługo zostaną rodzicami, a przyszły tata nie ukrywa swojej radości.

Jakob Kosel i Ciocia Liestyle spodziewają się dziecka

Na profilach społecznościowych zakochanych pojawiły się zdjęcia, za pośrednictwem których ogłosili, że spodziewają się dziecka. Przyszły tata pokazał obraz usg:

W końcu będę mógł śpiewać "Baby Shark" na legalu! BABY KOSEL NADCIĄGA!! - napisał szczęśliwy Jakob.
 

Fani nie ukrywają swojej radości. W komentarzach zosatwili wiele miłych słów i gratulacje. Wśród komentujących znaleźli się także znani przyjaciele pary.

Gratulacje. Zapraszam do klubu - skomentował Rafał Maślak.
Whaaat?! Wyrównujemy do się siebie cały czas! Gratulacje z całego serca kochani! - nie ukrywała zdziwienia Lara Gessler, która niedługo zostanie mamą.
Gratki - dodał Jakub Rzeźniczak.

Także Ciocia Liestyle pochwaliła się nowiną. Dodała zdjęcie w obcisłej sukience, która podkreśliła dość spory brzuch przyszłej mamy. Jak widać, przez dość długi czas udało im się zachować nowinę w tajemnicy.

 

Zakochani oficjalnie są razem od kwietnia tego roku. Na ich profilach pojawiły się wspólne zdjęcia. Wcześniej Agnieszka Wilczewska była żoną Michała Wilczewskiego, znanego jako Wujaszek Liestyle. Rozstali się w 2018 roku po czterech latach małżeństwa i zapewniali, że zostaną przyjaciółmi. Oboje ułożyli sobie życie prywatne.

Zobacz wideo Jakob Kosel

Serdecznie gratulujemy!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.