Ula Chincz zdradziła płeć i imię dziecka. "Musi być na R"

Kilka tygodni temu Ula Chincz pochwaliła się w sieci informacją o drugiej ciąży. Teraz zdradza coraz więcej szczegółów. Jej brzuszek wskazuje na mocno zaawansowany stan, dlatego niedługo możemy się spodziewać poporodowych fotek.

Ula Chincz wkrótce urodzi swoje drugie dziecko. Prezenterka znana z takich programów jak "Pytanie na śniadanie", "Dzień Dobry TVN" oraz "Dom Marzeń" niedawno pochwaliła się ciążową sesją na Instagramie i nagrała wideo na swoim kanale "Ula Pedantula", w którym zdradziła szczegóły dotyczące wyjątkowego stanu.

Ula Chincz odpowiada na pytania fanów

Ula Chincz opublikowała w sieci film typu Q&A, w którym odpowiedziała na najważniejsze pytania fanów. Była dziennikarka "Dzień dobry TVN" zdradziła, jakie różnice pojawiły się w ciąży w czasie, w którym szpitale funkcjonują na innych zasadach. Powiedziała, że najbardziej nie podobało jej się, że jej mąż nie może uczestniczyć z nią w badaniach, ponieważ należy ograniczyć do minimum liczbę osób w placówce.

Kolejne pytanie dotyczyło ciąży po 40-stce. Dziennikarka zaznaczyła jednak, że wszystko przebiega po jej myśli, a przekonanie, że urodzenie dziecka w tym wieku jest niebezpieczne najwyraźniej zupełnie nie przejmuje Youtuberki.

 

Ula Chincz zdradziła płeć dziecka

Termin porodu Uli zaplanowany jest na przełom grudnia i stycznia. Dziennikarka poznała już płeć oczekiwanej pociechy i zdążyła wybrać imię. Powiedziała, że w wyniku rodzinnej narady zdecydowali się, by nazwać syna Robert. 

Ula zdradziła, że nie jest w stu procentach pewna, czy nie zmieni swojej decyzji dotyczącej imienia po porodzie. Gwiazda szukała z mężem takiego, które spełnia kilka kryteriów: musi być osadzone w tradycji, łatwe do zmiękczenia i proste do wypowiedzenia w obcych językach.

Nasz synek Rysiek dorzucił czwarte kryterium pod tytułem: musi być na R i lista nagle skróciła się bardzo mocno. Stąd pomysł na… Roberta! Ja się trochę upierałam przy Romanie, bo bardzo mi się podobał, ale mój mąż powiedział, że nie. Nie wiem dlaczego - powiedziała Chincz

Podzielacie zdanie Uli w ciążowych kwestiach?

Zobacz też: Ula Chincz jest w ciąży! Dziennikarka pochwaliła się na Instagramie okrągłym brzuszkiem

Zobacz wideo Maja Hyży opowiada o ciąży
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.