Magda Narożna wprawia w osłupienie fanów, prezentując nową fryzurę. "Boże, weź to zdejmij". Jest aż tak źle?

Magda Narożna nie boi się wizerunkowych eksperymentów. Jedna z najpopularniejszych wokalistek disco polo właśnie pochwaliła się kolejną metamorfozą. Tym razem postawiła na fioletowe warkocze.

Magda Narożna nie wiedzieć czemu, stała się bohaterką serwisów plotkarskich. Po aferze z jej byłym mężem, który został wyrzucony z zespołu, po jej opowiedziało się mnóstwo fanów Pięknych i młodych. Nic więc dziwnego, że gwiazda dba o nich i stale publikuje w sieci nowe treści. We wtorek pochwaliła się metamorfozą, jaka zaszła na jej głowie. Magda zapozowała z fioletowymi warkoczami. Dobra zmiana?

ZOBACZ TEŻ: Dawid Narożny kąśliwie komentuje zaręczyny byłej żony. "Może teraz się ze mną dogada i nie będzie robiła problemów"

Magda Narożna pochwaliła się nową fryzurą. Zdania fanów podzielone

Na Instagramie gwiazdy disco polo pojawił się nowy post. Narożna zapozowała do zdjęcia w czerwonym t-t-shircie i z... fioletowymi warkoczami. Mina artystki wskazuje na zadowolenie ze zmiany wizerunkowej.

Życzę Wam dnia wypełnionego kolorami - napisała.
 

Pod postem wokalistki Pięknych i młodych pojawiło się mnóstwo komentarzy. Zdania fanów na temat jej nowej fryzury są podzielone.

Zmiany jak najbardziej na plusik. Fryzurka super - piszą jedni.
Często zastanawiam się, dlaczego kobiety na własne życzenie paskudzą swój wygląd. Boże, weź to zdejmij, bo wyglądasz strasznie - apelują inni.

Cóż, my również wolimy Magdę w jej charakterystycznych postawionych blond włosach. Być może warkocze to jednorazowy eksperyment na potrzeby jakiegoś nagrania? Z pewnością niedługo się o tym przekonamy!

POLECAMYMagdalena Narożna w basenie z nowym wybrankiem. Para korzystała z pogody i świetnie się bawiła. "Pierwsza kąpiel zaliczona"