Książę William opowiedział o zainteresowaniach dzieci. Nie obyło się bez wpadki. Z pomocą przyszła księżna Kate

Książę William zdradził, czym interesuje się Louis. Nie obyło się bez drobnej wpadki - zapomniał bowiem, że Charlotte ma podobne pasje. Księżna Kate musiała szybko zareagować.

Księżna Kate i książę William od początku pandemii koronawirusa przebywali zamknięci w swojej wiejskiej posiadłości Anmer Hall w Norfolk. Dopiero niedawno wrócili do pełnienia obowiązków królewskich i spotkali się z przedstawicielami London Bridge Jobcenter, firmy, która pomaga ludziom w poszukiwaniu pracy. Relacja z tego spotkania pojawiła się na Instagramie rodziny królewskiej. Kate i William prowadzili rozmowy z założycielami i pracownikami, przy okazji zdradzając smaczki życia prywatnego. Co tym razem powiedzieli? Przyszły król zdradził, czym interesuje się jego najmłodszy syn. 

ZOBACZ TAKŻE: Książę Louis na spacerze z księżną Kate w centrum Londynu. To jedno z jego niewielu nieoficjalnych zdjęć

Książę William o zainteresowaniach dzieci

Książę William razem z żoną odwiedzili jeden z placów budowy w Londynie. Podczas rozmowy z inżynierem zwrócił uwagę na pracujące koparki i opowiedział o zainteresowaniach księcia Louisa.

Dzieci, a zwłaszcza Louis, bardzo by chciały przyjść i obejrzeć koparki, uwielbia to - powiedział William.

Okazało się jednak, że zapomniał o księżniczce Charlotte, która także podziela pasję młodszego brata. Na słowa księcia Williama szybko zareagowała jego żona, która szturchnęła męża i powiedziała:

Nie zapomnij o Charlotte! Ona też by to pokochała.

To jednak niejedyne zainteresowanie Louisa. Mały książę jest także fanem traktorów i uwielbia patrzeć na zwierzęta. Obecnie jest uznawany za jednego z najbardziej lubianych królewskich potomków.

Zobacz wideo Kate i William pokazali, jak ich dzieci dziękują służbie zdrowia, walczącej z koronawirusem

POLECAMYZłe wieści dla Meghan Markle i Harry'ego. Brytyjczycy nie chcą obok nich mieszkać! Borisa Johnsona też nie lubią