Ewa Kasprzyk żyła w wolnym związku. Od lat nie mieszkała z mężem. "Nikogo nie kocham i nikt mnie nie kocha"

Ewa Kasprzyk rozwiodła się z mężem w zeszłym roku, jednak dopiero w tym tygodniu informacja przedostała się do mediów. Jeszcze w 2013 aktorka zapewniała, że nie dopuści do rozstania. Teraz wiadomo, że prawda wyglądała inaczej.

Ewa Kasprzyk rozwiodła się z mężem po 36 latach małżeństwa. Kilka dni temu okazało się, że zrobiła to już rok temu - we wrześniu 2019 roku. Fani byli w szoku, ponieważ nic nie wskazywało na to, by specyficzny, ale długoletni związek aktorki miał się ku końcowi. 

Ewa Kasprzyk opowiadała o relacji z mężem. Teraz się rozwiedli

Aktorka wyszła za mąż za Jerzego Bernatowicza w 1983 roku. Owocem ich związku jest córka Małgorzata, która kilka lat temu wystąpiła w programie „The Voice of Poland”.

W 2013 roku w wywiadzie dla Onetu, który zbiegł się z wydaniem przez nią książki "Mił.ość", Kasprzyk mówiła, że od lat nie mieszka z mężem, ale wciąż mają dobre relacje. Zaznaczyła, że nie ma mowy o rozstaniu. On ma swoje życie w Gdyni, ona - w Warszawie.

Nie widzę powodu, żebym miała chodzić po sądach i się rozwodzić, żeby być wolna. Żyjemy w zgodzie i zawsze możemy na siebie liczyć.

Aktorka wspomniała wtedy również, jaki ma stosunek do miłości.

Nikogo nie kocham i nikt mnie nie kocha - pisała w swojej książce.

Od lat mówiło się o kryzysie w związku pary. Ewa wielokrotnie była widywana w towarzystwie innych, młodszych mężczyzn, jednak zarzekała się, że ustaliła z mężem, że żyją w otwartym związku i ma do tego prawo.

Zobacz też: Ewa Kasprzyk przyłapana z młodszym mężczyzną. Komentuje. "Mój mąż przez 30 lat..."

Kilka dni temu w sieci pojawiła się jednak informacja o definitywnym rozstaniu Ewy z mężem. Jak podaje  "Super Express", Kasprzyk w zeszłym roku wystąpiła o rozwód. Podobno decyzja o rozpadzie małżeństwa została podjęta już na pierwszej rozprawie bez orzekania o winie. Doniesienia zostały potwierdzone przez Tomasza Adamskiego, rzecznika prasowego ds. karnych Sądu Okręgowego w Gdańsku.

Ewa Kasprzyk cieszy się miłością u boku nowego partnera

Jak podaje dziennik, nowym wybrankiem Ewy jest młodszy od niej Marcin, specjalizujący się w delfinoterapii. Aktorka poznała go cztery lata temu, będąc na wakacjach w Turcji. Od razu przypadli sobie do gustu, jednak odległość robiła swoje.

Teraz jednak wiadomo, że udało się utrzymać relację i Ewa już od kilku lat jest szczęśliwie zakochana. Mimo że wspominała, że nie jest to możliwe, jak widać szybko zmieniła zdanie.

Pozostaje życzyć szczęścia.

Zobacz wideo Monogamia daje więcej szczęścia niż otwarty związek?