Kasia Smutniak szczerze o kompleksach. "Mam ci wymienić swoje? Proszę bardzo". Aktorka miała problem z akceptacją

Kasia Smutniak udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o swoich kompleksach. Wspomniała także o chorobie, z którą zmaga się od lat.

Kasia Smutniak jest aktorką i modelką, więc jej ciało jest narzędziem jej pracy. Jak się okazuje, sama zainteresowana nie zawsze się akceptowała i miała wiele zastrzeżeń co do swojego wyglądu.

ZOBACZ TEŻ: Kasia Smutniak na Festiwalu w Wenecji. Czarny garnitur z dekoltem cudowny, ale zobaczcie kreację z ceremonii zamknięcia

Kasia Smutniak opowiedziała o swoich kompleksach 

Wydawałoby się, że aktorka jest świadoma swojej kobiecości i uwielbia zakładać szpilki, czy kobiece kreacje. Jak się okazuje, nie do końca tak jest. Kasia Smutniak obawia się, że przez taki strój mogłaby nie być traktowana poważnie.

Nie czuję się dobrze w spódnicy czy na obcasach, choć wiem, że to głupie. Bo ta moja niepewność nie wynika z obawy, że mam za krótkie nogi czy niezgrabny tyłek, tylko z wdrukowanego w głowę przekonania, że jeśli włożę miniówę, to nie zostanę potraktowana serio, nie zostanę wysłuchana - mówiła aktorka w rozmowie z "Pani".

Kasia Smutniak jest piękną kobietą. Trudno więc uwierzyć, że na początku kariery borykała się ze sporymi kompleksami. W wywiadzie z miesięcznikiem dodała, że w tym aspekcie wiele się nie zmieniło. Aktorka wprost przyznała, co jej się w sobie nie podoba. 

Przecież każda kobieta ma kompleksy, tylko każda inne. Mam ci wymienić swoje? Proszę bardzo: cellulit, krzywe nogi, duże stopy i bielactwo - wyznaje.

Aktorka rok temu podzieliła się z internautami tym, że choruje na bielactwo. Zamieściła zdjęcie, na którym pokazała wszystkie swoje niedoskonałości. Jak sama przyznaje, choroba bardzo wpłynęła na jej postrzeganie samej siebie.

Mnie zaakceptowanie tej dolegliwości, która cały czas się zmienia i może być przekazana moim dzieciom, bo jest chorobą genetyczną, zajęło aż 6 lat. To był długi proces, ponieważ bielactwo ma ogromny wpływ na postrzeganie samego siebie - dodaje.

Kasia Smutniak nie boi pokazać się w naturalnej wersji i oswaja internautów z bielactwem, co z pewnością jest niemałym wsparciem dla osób borykających się z tą samą chorobą, co ona. 

ZOBACZ TEŻ: Polka, w której zakochali się Włosi. Kasia Smutniak odniosła międzynarodowy sukces. Szczęście zakłóciła tragiczna śmierć ukochanego