Rozwód Daniela Martyniuka. Danuta o byłej synowej: To jest normalna kobieta? My jej faceta będziemy utrzymywać?

Daniel Martyniuk rozwiódł się po niespełna dwóch latach małżeństwa. Danuta Martyniuk, matka Daniela, po rozprawie skomentowała zachowanie jego byłej żony.

Daniel Martyniuk jest już po rozwodzie. W poniedziałek sąd w Białymstoku wydał wyrok i orzekł, że małżeństwo rozpadło się z winy syna króla disco polo. Przyznał także alimenty dla Eweliny i ich córki Laury. Ewelina Martyniuk dostanie dwa tysiące złotych miesięcznie, a Laura tysiąc dwieście złotych. Rodzina Martyniuków nie jest zadowolona z ostatecznego wyroku.

Danuta Martyniuk komentuje zachowanie byłej żony syna

Daniel Martyniuk w sądzie pojawił się u boku mamy, Danuty Martyniuk. Żona Zenona Martyniuka razem z synem przeżywała ciężkie chwile. Zdecydowała się także skomentować zachowanie byłej synowej. 

Co miesiąc przesyłam pieniądze jak nie dwa to trzy tysiące [...] Mąż niedawno był, jak jechał na koncert, to zawiózł prezenty. Tylko dla Daniela utrudniają. Ja chciałam z synem jechać miesiąc temu, to wymyśliła, że nie można, bo żniwa. To jest normalna kobieta? - powiedziała Danuta dla portalu Fakt.pl.

Małżeństwo Martyniuków wyraźnie jest niezadowolone z takiego obrotu spraw.

I co, ona znajdzie sobie faceta i my jej faceta będziemy utrzymywać? Bez przesady - dodała oburzona.

Według Danuty Martyniuk to ona z mężem nieustannie finansowali Ewelinę i przesyłali pieniądze dla wnuczki. Dużo ich to kosztowało.

Wózek też kupiłam, Cybexa za 12 tys. zł. Dałam pierścionek zaręczynowy swój ponad stuletni, pamiątkę. Nie wiem, czy ona odda ten pierścionek - dodała.

Daniel Martyniuk - małżeństwo z Eweliną

Daniel Martyniuk i jego była już żona pobrali się na początku października 2018 roku. Bajkowa ceremonia kosztowała krocie. Chyba nikt nie spodziewał się, że małżeństwo potrwa tak krótko. Owocem relacji jest córka, Laura.

Zobacz wideo Zenek o relacjach rodzinnych: "Wszystko się poukładało. Każda rodzina ma gorsze momenty"