Maffashion kontra obserwatorzy. Tym razem poszło o odrost na paznkociach. "Nie mam czasu na mani"

Maffashion pokazała w sieci zdjęcie paznokci, które ewidentnie dawno nie widziały salonu kosmetycznego. Spory odrost wzbudził ostre zamieszanie wśród fanów, jednak Julka zdaje się nie przejmować nieprzyjemnymi komentarzami.

Maffashion kilka dni temu ogłosiła narodziny swojego pierwszego dziecka - bo jakby inaczej - za pośrednictwem Instagrama. Zarówno Julka, jak i ojciec małego nie zdradzili, jak dali chłopcu na imię. To jednak nie maluch stał się ostatnio powodem do licznych komentarzy internautów, ale zaniedbane paznokcie blogerki.

Maffashion pokazuje 2-miesięczne odrosty 

Maffashion wyraźnie odnalazła się w woli matki. Ciążę ukrywała niemal do momentu narodzin malucha, ale gdy już okazało się, że synek blogerki pojawił się na świecie, a ona sama jest świeżo upieczoną matką, coraz częściej zdradza zmiany, jakie zaszły w jej dotychczasowym życiu.

Wcześniej Julka dzieliła się z fanami wypozowanymi zdjęciami z sesji, spotkań czy wizyt u wizażystów, teraz jednak jej konto zdecydowanie bardziej przypomina kadry z prawdziwego życia, na których często widać zmęczenie i nieidealny wygląd. Ostatnio blogerka ujawniła, jak wygląda jej poporodowy brzuszek.

Zobacz też: Maffashion pokazała brzuch zaledwie tydzień po porodzie. "Tu nadmiar skóry, taki może trzeci miesiąc, czwarty, piąty?"

W sobotę podzieliła się z fanami nagraniem z maluchem. Oprócz uroczego bobasa, uwagę zwróciły także zaniedbane paznokcie Maff. Ze zdjęć na jej profilu można wywnioskować, że odrost to wynik prawie 2-miesięcznego noszenia tej samej hybrydy. Wielu fanów było oburzonych niehigienicznym zwyczajem Julki, która wcześniej na swoim profilu zachwycała estetyką każdego zdjęcia. 

Boże, do niemowlaka z takimi paznokciami
Julka, paznokcie zrobić! I to już!
Osobiście nie wyobrażam sobie być przy noworodku w tipsach

Ona sama postanowiła szybko odpowiedzieć na zarzuty i od razu wspomniała, że nie zamierza dostosowywać się do wymagań zszokowanych internautów. 

No i zaczęło się. Zostałam skrytykowana za moje paznokcie, za odrost na paznokciach. Z tej oto okazji przygotowałam bardzo dużo inspiracji paznokciowych właśnie. Ja z nich nie skorzystam, bo nie mam teraz czasu robić paznokci. Pedi i mani poczekają, wy możecie skorzystać i się zainspirować - odpowiedziała sprytnie Julka

Stoicie po jej stronie?

Zobacz wideo Maffashion karmi piersią