Anna Lewnadowska żegna lato, relacjonując rodzinny wypad do ZOO. Trenerka pokazuje coraz więcej wizerunku dzieci

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski zabrali dzieci do ZOO. Trenerka oczywiście bacznie zrelacjonowała rodzinną sielankę w mediach społecznościowych.

W ostatnich miesiącach w życiu Anny Lewandowskiej sporo się działo. Przypomnijmy, że trenerka w maju urodziła drugą córkę - Laurę. Szybko jednak wróciła do formy i obowiązków, co doskonale możemy obserwować, spoglądając w jej media społecznościowe. Jeszcze niedawno sama zainteresowana z mężem i dziećmi spędzała urlop we Włoszech, podczas gdy w Polsce zrobiła się niemała afera z nią w roli głównej. Aktywistka społeczna Maja Staśko oskarżyła gwiazdę, za wyśmiewanie się z osób otyłych, co o mały włos nie skończyło się na sali sądowej. Emocje powoli opadły, Lewandowscy wrócili z wakacji i wrócili do swoich zajęć. W międzyczasie znaleźli czas na spędzenie całego dnia razem na świeżym powietrzu.

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska w zagranicznym magazynie. Nie obyło się bez wpadki. Przekręcili jej nazwisko

Anna Lewandowska z dziećmi w ZOO

Niedzielne popołudnie Anna Lewandowska i Robert Lewandowski spędzili w ZOO. Trenerka bacznie relacjonowała harce na zewnątrz na Instagramie. Pokusiła się również o dodanie wspólnego zdjęcia z córkami, na którym możemy zobaczyć, jak starsza Klara opiekuje się swoją młodszą siostrą Laurą.

 

Przy okazji Anna Lewandowska pokazała nieco więcej twarzy starszej córki, co w jej przypadku jest niemałą rzadkością. Internauci, jak również znane koleżanki z show-biznesu są pod wrażeniem rodzinnego obrazka, o czym tłumnie dają znać w komentarzach pod zdjęciem. 

Boskie zdjęcie. Uściski dziewuszki.
Urocze zdjęcie. 
Pięknie wyglądacie razem- zachwalają pod fotką. 

Podzielacie ich entuzjazm?

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska odpisała na komentarze dotyczące zdjęć zrobionych przez paparazzi. "Wakacje są od tego, żeby poluzować szelki"

Zobacz wideo Anna Lewandowska pochwaliła się nową fryzurą