"Gogglebox". Dominik wygłupia się z synem, a internauci nie dowierzają: Różnicie się tylko włosami!

Uczestnik popularnego programu pokazał, jak bawi się z ukochanym synkiem. Nikodem dosłownie wszedł mu na głowę, a fani zauważyli, że chłopiec jest niesamowicie podobny do swojego taty.

Dominik Abou-Khadra to jeden z najbardziej lubianych uczestników formatu "Gogglebox". Mężczyzna razem ze swoim przyjacielem, strongmanem Krzysztofem Radzikowskim, od lat komentuje oglądane w telewizji programy. Jego cięte riposty i wypowiadane na wizji celne uwagi zapewniły mu dużą popularność i zainteresowanie internautów. Dominik na instagramowym profilu, który śledzi obecnie ponad 250 tysięcy fanów, chętnie pokazuje swoje życie prywatne, a niedawno media rozpisywały się o jego odważnej fotografii z żoną. Iga Muszakowska, podobnie jak jej partner, skrupulatnie prowadzi swoje social media, na którym nie brakuje rodzinnych zdjęć przeplatanych fotografiami prezentującymi jej imponującą sylwetkę.

Zobacz też: "Gogglebox". Dominik pochwalił się zdjęciem z żoną. Kobieta pozuje w samym bikini. Internauci są zachwyceni. "Petarda"

Dominik z "Gogglebox" pokazał syna

Uczestnik „Gogglebox" to tata na medal. Razem z Igą doczekali się syna, a także wychowują dwóch chłopców z poprzedniego związku Muszakowskiej. Dominik wytatuował sobie nawet podobiznę małego Nikodema na dłoni i przyznał w jednym z instagramowych wpisów, że dzięki temu "syn zawsze będzie przy tatusiu". Telewizyjny celebryta zamieścił ostatnio w Internecie zdjęcie ze swoją latoroślą, którą dosłownie... stoi mu na głowie. Mężczyzna zdradził, że chłopiec dokazuje od samego rana:

Niedziela z Moim małym Łobuziakiem. Ps.: walczymy od 6:30. Udanej niedzieli moi drodzy - napisał przy wymownej fotografii.
 

Pod zdjęciem posypały się dziesiątki komentarzy, a niektórzy internauci zauważyli duże podobieństwo chłopca do taty:

Różnicie się tylko włosami.
Dosłownie dziecko wchodzi ojcu na głowę.
Jaki już duży!

Zobacz też: Dominik Abou-Khadra z "Goggleboxa" pokazał zdjęcie sprzed lat. Zobaczcie, jak wygląda w gęstej czuprynie

Zobaczcie fotografie małego Nikodema. To rzeczywiście skóra zdjęta z ojca?

Zobacz wideo Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" pochwaliła się nową fryzurą