"Rolnik szuka żony". Jedna z kandydatek Maćka była już w poprzedniej edycji. Internauci: Dziewczyna od Seweryna!

"Rolnik szuka żony". Monika, jedna z kandydatek rolnika w aktualnej edycji hitowego programu TVP, ma już za sobą debiut telewizyjny. Wystąpiła w poprzednim sezonie u boku Seweryna.

"Rolnik szuka żony" to bezapelacyjnie jedna z najlepszych produkcji Telewizji Polskiej. Właśnie ruszyła siódma edycja, a w ostatnią niedzielę mogliśmy oglądać drugi odcinek nowego sezonu. Rolnicy i rolniczka po raz pierwszy spotkali się z kandydatami i kandydatkami. Jedna z nich w szczególności zapadła widzom w pamięć. To Monika, jedna z wybranek Maćka.

ZOBACZ TAKŻE: "Rolnik szuka żony". Nadszedł czas pierwszych spotkań. Józef zaliczył wpadkę! Jedna z pań mu tego nie wybaczy

"Rolnik szuka żony". Monika brała udział w poprzednie edycji

Maciek jest jednym z najprzystojniejszych rolników tej edycji. 31-latek oprócz zajmowania się hodowlą i gospodarstwem, robi doktorat z rolnictwa. Nic dziwnego, że ma spore powodzenie, a kandydatek na jego ukochaną była masa. Ostatecznie spotkał się z tylko z kilkoma. Jedną z nich była Monika, nauczycielka chemii. Kobieta od początku była faworytką rolnika, jednak widzom nie przypadła do gustu. Ci od razu zauważyli, że brała udział w poprzedniej edycji programu.

Monika wystąpiła w jednym z odcinków, gdzie pojawiła się jako znajoma Seweryna. To ona razem z innymi przyjaciółmi miała ocenić jego nową wybrankę Marlenę.

 
Ona była w poprzedniej edycji jako znajoma Seweryna!
Dziewczyna od Seweryna!
Wiadomo, że pani nauczycielka już była w programie u Seweryna - komentują fani.

'Rolnik szuka żony''Rolnik szuka żony' screen TVP VOD

Domniemania fanów szybko sprawdziliśmy. W ósmym odcinku szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony" faktycznie Seweryn przedstawił znajomym Marlenę, a Monika siedziała po jego prawe stronie. Wy także widzicie to podobieństwo? 

Więcej o: