Gina Gershon na festiwalu w Hiszpanii. W garniturze wyglądała świetnie, ale dopiero na czerwonym dywanie olśniła. Co za dekolt!

W piątek 18 września rozpoczął się 68. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w San Sebastian. Na czerwonym dywanie przez fotoreporterami zaprezentowała się m.in. Gina Gershon. W tej czarnej kreacji z dekoltem wyglądała obłędnie!

Gina Gershon pojawiła się na 68. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w San Sebastian w Hiszpanii. Podczas piątkowego wieczoru 58-letnia aktorka znana z serialu "Riverdale" zachwyciła swoimi kreacjami. Jedna lepsza od drugiej!

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz ocenia stylizacje gwiazd sprzed lat

Gina Gershon zachwyca dwiema różnymi kreacjami podczas festiwalu filmowego w Hiszpanii

Pierwsza stylizacja gwiazdy z konferencji prasowej to klasyczny zestaw, na który składają się rozszerzane u dołu spodnie z wysokim stanem i elegancka marynarka. Do tego aktorka założyła czarny top z głębokim dekoltem. Całość uzupełniła białymi botkami. Tę stylizację Gina dopełniła delikatnym makijażem i lekko pofalowanymi włosami bez upięcia.

Gina GershonGina Gershon East News

Na czerwonym dywanie Gershon pojawiła się z kolei w odważnej aksamitnej sukni w kolorze głębokiej czerni. Dopasowana kreacja podkreśliła talię aktorki, a dekolt uwydatnił jej biust. Rozcięcie u dołu odsłoniło natomiast nie tylko nogę, ale też koronkowe szpilki. Całość uzupełniła małą czarną torebką. Nieco mocniejszy już makijaż podkreślił rysy twarzy, a spięte fale dodały jeszcze więcej elegancji. Gina zrezygnowała z wszelkich dodatków na rzecz wyrazistych falban na ramionach. Musimy przyznać, że w obu strojach Gina prezentowała się znakomicie. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii.

68. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w San Sebastian

Festiwal Filmowy w San Sebastian potrwa od 18 do 26 września 2020 r. W tym roku nie obyło się bez dodatkowych obostrzeń związanych z panującą na świecie pandemią. Obowiązkowe jest noszenie maseczek na twarzy, a wokół czerwonego dywanu dostrzec można tylko garstkę fotoreporterów.