"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita pokazała szczupły brzuch po dwóch ciążach. "To nie efekt diety ani ćwiczeń"

W jednej z instagramowych relacji na profilu Anity Szydłowskiej mogliśmy zobaczyć brzuch bohaterki programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Ma za sobą dwie ciąże, a wygląda niesamowicie.

Anita Szydłowska to jedna z uczestniczek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". To właśnie tam poznała swojego męża, z którym od trzech lat tworzy szczęśliwe małżeństwo. Para doczekała się już dwójki dzieci. Niedawno na świat przyszła ich córka, Bianka. Zarówno na Instagramie Anity jak i Adriana, pojawiło się zdjęcie z porodówki, na którym mama trzyma córeczkę w objęciach. 

Zobacz wideo

Bohaterowie telewizyjnego show są aktywni w mediach społecznościowych i chętnie dzielą się z obserwatorami kulisami swojego życia. Na profilach obojga jest ostatnio bardzo rodzinnie. Nic dziwnego, teraz ich życie kręci się bowiem wokół pociech. 

Anita Szydłowska pokazała szczupły brzuch po dwóch ciążach

Niedawno w jednej z instagramowych relacji Anita pokazała, jak wygląda jej brzuch po dwóch ciążach. Przypomnijmy, że urodziła dwa miesiące temu. Jak twierdzi, szczupłe ciało nie jest efektem treningów.

To prawda, że nasze ciało jest niesamowite i ogromnie dużo znosi. To nie jest efekt diety ani ćwiczeń, bo przy jednym dziecku można mieć jeszcze na to czas, a przy dwóch ewentualnie kilka brzuszków, bo po prostu padam, mama dwójki - czytamy w relacji. 

Bohaterka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyznała, co może być przyczyną tak rewelacyjnego wyglądu. Zdradziła, że dużo spaceruje. 

Ćwiczenia to spacery z wózkiem i dwójką - wszystko waży jednak łącznie prawie 40 kg, mimo że ten wózek jest bardzo lekki, jak na podwójny... Jeszcze w drugiej ręce smycz z Peppą. Ale do wszystkiego można się przyzwyczaić - napisała Anita.

Anita SzydłowskaAnita Szydłowska Anita Szydłowska - instagram

Trzeba przyznać, że brzuch Anity Szydłowskiej robi niemałe wrażenie.