Anna Kalczyńska spędziła weekend z mamą. Zrobiła jej zdjęcie. Ależ jest do niej podobna!

Anna Kalczyńska nie stroni od dzielenia się z fanami prywatnymi chwilami z bliskimi. W sieci można znaleźć wiele ujęć dziennikarki z dziećmi czy ukochanym. W sobotę z kolei gwiazda zabawiła się w fotografkę i uwieczniła na zdjęciu swoją piękną mamę. Pani Halinie do twarzy w tej chabrowej sukience!

Anna Kalczyńska znana jest z roli gospodyni "Dzień dobry TVN". Na przestrzeni ostatnich lat kilka razy zmieniano jej partnerów i teraz śniadaniówkę współprowadzi z Andrzejem Sołtysikiem. Zdarzają im się wpadki, które widzowie chętnie krytykują, co jednak nie zmienia faktu, że oboje mają wiernych fanów. Anna na Instagramie ma ich ponad 170 tys. i z chęcią pokazuje im swoją codzienność. Minioną sobotę spędziła na przykład w towarzystwie mamy, której zrobiła zdjęcie.

ZOBACZ TEŻTomasz Komenda złapany przez Kalczyńską tuż przed premierą. Wyznała, co jej powiedział. "Brzuch mnie boli ze stresu"

Zobacz wideo Anna Kalczyńska razem z siostrą tańczy na plaży

Anna Kalczyńska pokazała na Instagramie mamę

W sobotę na Instagramie gospodyni "Dzień dobry TVN" pojawiło się zdjęcie Haliny Rowickiej-Kalczyńskiej. Aktorka ubrana była w chabrową sukienkę, ciemny kapelusz, a w prawej dłoni trzymała lampkę białego wina. Po minie widać, że humorek dopisywał. Musimy też przyznać, że Anna jest bardzo podobna do swojej mamy.

Halina Rowicka-Kalczyńska - mama Anny KalczyńskiejHalina Rowicka-Kalczyńska - mama Anny Kalczyńskiej screen Instagram /@rowickakalczynska

Anna Kalczyńska nieraz już pokazywała swoją mamę. Zdarzało jej się nawet zabrać ją na branżową ściankę, gdzie Pani Halina zawsze mogła cieszyć się sporą uwagą fotoreporterów. Nic dziwnego, w końcu jest znaną aktorką. Rowicka-Kalczyńska zagrała m.in. w takich produkcjach jak "Szatan z siódmej klasy", "Oszołomienie" czy "Samo życie". Na swoim koncie ma również gościnne występy w takich serialach jak: "Prawo Agaty" oraz "M jak miłość".

POLECAMYAndrzej Sołtysik zaliczył wpadkę podczas rozmowy z Edytą Górniak w "Dzień Dobry TVN"? Sytuację ratowała Anna Kalczyńska