Wiktoria G±siewska kusi na odważnych zdjęciach. "Bez makijażu i ułożonych włosów". Wyszło bardzo zmysłowo

Wiktoria G±siewska opublikowała zdjęcie z ostatniej sesji zdjęciowej. W wyciętym body i z rozwichrzonymi włosami wygl±da przepięknie.

Wiktoria Gąsiewska zadebiutowała na małym ekranie już jako kilkuletnia dziewczynka -  wiele osób z pewnością pamięta jej role w "Rodzinie zastępczej", czy w filmie Jana Jakuba Kolskiego "Jasminum". Choć zaczęła grać już w 2005 r. jako 6-letnia dziewczynka, to angaż w "Rodzince.pl" zapewnił jej szeroką rozpoznawalność. Kariera Wiktorii Gąsiewskiej z każdym dniem nabiera tempa - młoda aktorka pracuje nie tylko przy filmach i serialach, ale również w modelingu. Teraz w sieci opublikowała efekty bardzo odważnej i - jak zaznacza - spontanicznej sesji zdjęciowej. Jedno trzeba przyznać - prezentuje się świetnie.

Wiktoria Gąsiewska pozuje na odważnych zdjęciach

Fotografie z sesji możemy podziwiać na Instagramie Wiktorii. Młoda aktorka ma na sobie mocno wycięte body, które odsłaniają część pośladków. I choć cała sesja zachowana jest w sportowym klimacie, Wiktoria wygląda bardzo zmysłowo.

Moja pierwsza sesja wykonana spontanicznie w 12 minut, bez makijażu i ułożonych włosów - podpisała zdjęcie.
 

Internauci błyskawicznie skomentowali piękne fotografie aktorki. Pod postem pojawiło się wiele pochlebnych słów i komplementów.

Jaka śliczna!
Pięknie wyglądasz - tak naturalnie!
Cudowne zdjęcie - komentują fani.

Też jesteście zachwyceni?

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska o konflikcie Wieniawy i Opozdy: PO CO WYLEWAĆ Z SIEBIE JAD

Wiktoria Gąsiewska - kariera

Wiktoria Gąsiewska zaczęła karierę we wczesnych latach swojego życia. Już jako mała dziewczynka wystąpiła w filmie "Katyń" Andrzeja Wajdy, czy gościła w serialu "Rodzina zastępcza". Wzięła udział również w dwóch programach rozrywkowych: "Taniec z Gwiazdami" i "Dance, Dance, Dance". W tym roku na Netfliksie pojawił się slasher z jej udziałem "W lesie dziś nie zaśnie nikt", w którym wystąpiła u boku Julii Wieniawy.