Romantyczna Ewelina Lisowska na wakacjach w Wenecji. Ale kiecka! Podkreśliła jej wysportowaną figurę

Ewelina Lisowska wybrała się na zasłużone wakacje. Swoich obserwatorów zasypuje pięknymi zdjęciami, na których prezentuje świetną sylwetkę.

Ewelina Lisowska już od ponad tygodnia podróżuje po Włoszech. Na Instagramie zdążyła pochwalić się już zdjęciami między innymi z Florencji, Rzymu czy Neapolu. Teraz odwiedziła kolejne bardzo romantyczne miasto na mapie Europy. My patrzymy na modną stylizację i nie możemy nie zwrócić uwagi na świetną figurę wokalistki.

Ewelina Lisowska prezentuje świetną sylwetkę na wakacjach

Artystka udostępniła dwa piękne kadry z Wenecji. Lisowska zdecydowała się wybrać na najbardziej znaną atrakcję turystyczną, czyli gondolę. Przyznała, że robiła to po raz pierwszy, a miasto z tej perspektywy robi naprawdę ogromne wrażenie.

Gwiazda na spacer po romantycznych uliczkach wybrała obcisłą sukienkę w kwiaty. Jej wyjątkowy krój podkreślił wszystkie atuty sylwetki Eweliny. Spójrzcie tylko na te długie nogi!

To już mój trzeci raz w Wenecji, ale dopiero po raz pierwszy płynęłam gondolą. To miasto po prostu zachwyca! Nigdy nie mogę się napatrzeć na te piękne kamieniczki - napisała.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Kasia Ptasińska w podróży poślubnej. Nowożeńcom towarzyszyła Ewelina Lisowska. Piosenkarka zaszalała z relacją z wyjazdu

 

Ewelina podziwiała miasto, a obserwatorzy swoją idolkę. W komentarzach pod postem pojawiło się wiele komplementów, które nawiązywały do urody artystki.

Piękna jak zawsze.
Uwielbiam Cię! Baw się dobrze.
Bardzo mi się podobają Twoje buciki. Czad, też bym tak chciała sobie popłynąć - pisali obserwatorzy Lisowskiej.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Ewelina Lisowska pochwaliła się zdjęciem z młodszą siostrą. Oczy te same! "Jak dwie krople wody"

A Wy, jak oceniacie stylówkę Eweliny?

Zobacz wideo Ewelina zwiedziła już Rzym