Marta Wierzbicka podzieliła się zdjęciem sprzed metamorfozy. Zdradziła, jaki był jej rekord wagi

Marta Wierzbicka podzieliła się z internautami dawnym zdjęciem. Widać, jaką przemianę przeszła przez lata.

Marta Wierzbicka długo pracowała nad swoim ciałem, a efekty jej metamorfozy są widoczne gołym okiem. Zaskoczyła wszystkich wizerunkową przemianą i od kilku miesięcy utrzymuje bardzo szczupłą sylwetkę. Ponadto jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często pokazuje efekty metamorfozy. Na Instagramie zgromadziła ponad 250 tysięcy obserwatorów, którzy śledzą jej codzienne życie. Specjalnie na prośbę fanki podzieliła się archiwalnym zdjęciem, na którym ważyła dużo więcej. To pokazuje, jak bardzo się zmieniła.

Marta Wierzbicka wyznała, ile ważyła najwięcej

Dawne zdjęcie pojawiło się na InstaStory aktorki, na prośbę jednej z internautek. Przy okazji zdradziła, że ważyła wtedy 64 kilogramy i był to jej rekord wagowy. 

Marta WierzbickaMarta Wierzbicka Marta Wierzbick - Instagram

Jakiś czas temu Marta Wierzbicka w rozmowie portalem JastrząbPost zdradziła sekret swojej metamorfozy. Przyznała, że nie jest zwolenniczką restrykcyjnych diet i postawiła na zdrowe jedzenie oraz codzienne ćwiczenia.

Nie jestem fanką postów, kiedyś byłam, ale nigdy mi to dobrze nie robiło. Uważam, że to jednak robi lekkie spustoszenie w organizmie. Generalnie jem wszystko to, na co mam ochotę, tylko w granicach zdrowego rozsądku, z umiarem. I codziennie staram się wykonywać jakiś ruch. Czy to rower, czy spacer. Ale nie dlatego, żeby dbać o swoje ciało, tylko chodzi o komfort psychiczny - wyznała.

Choć wielu internautów było zaniepokojonych nagłą zmianą wizerunkową Marty, dziś wiadomo, że to zdrowa zmiana trybu życia. Musimy przyznać, że jesteśmy zachwyceni jej przemianą!