Żona Janusza Chabiora jest w ciąży! To będzie drugie dziecko aktora

Janusz Chabior już niedługo powita na świecie drugie dziecko. Jego żona, Agata Wątróbska, jest w szóstym miesiącu ciąży.

Janusz Chabior to jeden z najbardziej charakterystycznych aktorów polskiego kina. Jego zachrypnięty głos kojarzy niemal każdy, a produkcje z jego udziałem szczycą się sporą popularnością. Mimo to stara się chronić swoją prywatność. Pochwalił się jednak w mediach społecznościowych, że w czerwcu tego roku wziął ślub z Agatą Watróbską, młodszą od niego o 18 lat. Teraz okazuje się, że wybranka aktora spodziewa się dziecka. 

Żona Janusza Chabiora jest w ciąży

O tej radosnej informacji poinformował portal Pudelek. Według ich źródła Agata jest już w szóstym miesiącu ciąży. Przypomnijmy tylko, że pierwszy syn Chabiora z związku z Barbarą Chabior jest już pełnoletni.

Są szczęśliwi, oboje chcieli dziecka. Z tą myślą się pobierali. Janusz jest ciekawy, jak to będzie. Ma wprawdzie syna, ale wtedy był bardzo młody, teraz to będzie świadome ojcostwo - podaje źródło Pudelka.

Zakochani jeszcze nie znają płci dziecka, ale aktor wyznał, że marzy o córce.

Jeszcze nie znają płci. Januszowi marzy się córeczka, ale tak naprawdę to najważniejsze, żeby maleństwo było zdrowe.

O związku Janusza i Agaty niewiele wiadomo. Para poznała się dzięki Robertowi Górskiemu na jednej z jego imprez. Pierwsze wspólne zdjęcie opublikowali w kwietniu 2019 roku, a kilka miesięcy później aktor oświadczył się wybrance. W czerwcu 2020 roku para stanęła na ślubnym kobiercu. Uroczystość była bardzo skromna. Nie było tłumu gości, a Agata do ołtarza poszła w żółtej sukience i kolorowym kwiecistym wianku.

Kim jest Agata Wątróbska?

Agata Wątróbska ma 39 lat i na swoim koncie ma zarówno role filmowe, serialowe, jak i teatralne. Pierwsze kroki na planach seriali zaczęła stawiać w 2002 roku. Wtedy zagrała w produkcji "Samo życie". Mogliśmy także podziwiać ją w takich serialach jak "Na Wspólnej", "Na dobre i na złe", "Egzamin z życia" czy "Mamuśki".

Zobacz wideo Te gwiazdy niedawno urodziły