Marcin Hakiel pokazał zdjęcie z Katarzyną Cichopek sprzed 15 lat. To był początek ich związku. "Pamiętasz?"

Marcin Hakiel opublikował jedno z pierwszych wspólnych zdjęć z żoną. Kasia Cichopek i Marcin Hakiel znają się już od 15 lat.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel tworzą jedno z najbardziej zgranych małżeństw w polskim show-biznesie. Są ze sobą od lat, a mijający czas działa tylko na ich korzyść, co ostatnio udowodnił sam Marcin. Tancerz zamieścił archiwalne zdjęcie w dniu ich rocznicy. Małżeństwu Hakiel-Cichopek właśnie minęło 15 lat znajomości.

ZOBACZ TAKŻE: Kasia Cichopek słodzi mężowi pod wspólnym zdjęciem. Marcin Hakiel nie pozostawił tego bez komentarza

Marcin Hakiel opublikował archiwalne zdjęcie z żoną

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się w "Tańcu z Gwiazdami" w 2005 roku. Czarno-białe, archiwalne zdjęcie pochodzi właśnie z tych czasów. Trzeba przyznać, że para od występu w tanecznym show niewiele się zmieniła.

Dzisiaj mija 15 lat razem, zdjęcie z 2005. Kasiu, pamiętasz? - podpisał zdjęcie Marcin Hakiel.
 

Na reakcje internautów nie musieliśmy długo czekać. Pod zdjęciem pojawiło się wiele komplementów i miłych słów. Wszyscy są zdania, że para niewiele się zmieniła.

Wyglądaliście tak pięknie, jak teraz.
Jak ten czas leci, a Wy wyglądacie na takich szczęśliwych.
Oczy te same! - komentują fani.

Warto dodać, że Kasia Cichopek i Marcin Hakiel nie tylko wygrali finał programu "Taniec z Gwiazdami", lecz przede wszystkim miłość. Pobrali się 12 lat temu i doczekali dwojga pociech: córki Heleny oraz syna Adama. Ostatnio małżonkowie zdradzili nawet sekret ich szczęśliwego i długiego związku.

ZOBACZ TAKŻE: Marcin Hakiel znalazł sprytny sposób na zarobek. Wystąpi z Katarzyną Cichopek w "M jak miłość"

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek przyłapana na tańcu w słuchawkach Wybierz serwis wybierz serwis
Więcej o: