Weronika Rosati brylowała na festiwalu w Wenecji. Na czerwony dywan nie założyła jednak ulubionej Chanelki. Postawiła na tańsza torbę

Weronika Rosati już wróciła do Polski, jednak myślami wciąż jest na Festiwalu Filmowym w Wenecji. Gwiazda pochwaliłą się kolejną porcją zdjęć z wyjazdu.

Kilka dni temu zakończył się 77. Festiwal Filmowy w Wenecji. W tym roku na czerwonym dywanie mogliśmy oglądać także polską reprezentację, bowiem film Małgorzaty Szumowskiej, "Śniegu nigdy nie będzie", walczył o nagrodę w konkursie głównym. Oprócz wyżej wspomnianej reżyserki na imprezie pojawiły się również dwie aktorki: Maja Ostaszewska i Weronika Rosati. Ta druga zachwyciła swoimi stylizacjami nawet włoski magazyn "Elle", który umieścił ją w rankingu najlepiej ubranych gości. Gwiazdy wróciły już do Polski, jednak Weronika Rosati wciąż myślami jest w Wenecji, co pokazała w najnowszym poście na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ: Weronika Rosati w bikini. "Nigdy nie czułam się bardziej włosko". Internauta: Niby wszystko ładne, a jednak takie bardzo smutne

Weronika Rosati wspomina festiwal w Wenecji

Weronika Rosati, jak sama przyznaje, w Wenecji zrobiła sobie mnóstwo zdjęć, którymi nie zdążyła się jeszcze pochwalić obserwatorom na Instagramie. Nic więc dziwnego, nadrabia zaległości. 

To było tylko i aż tydzień temu - Wenecja. Mam jeszcze tyle zdjęć do wrzucania, co mam robić? Wrzucać, nie wrzucać? - pyta fanów aktorka pod najnowszym postem.
 

Na zamieszczonych zdjęciach Weronika Rosati prezentuje się w długiej sukience w kropki na jedno ramię oraz sandałkach na małym obcasie. Całość stylizacji dopełniła czarną skórzaną torebką marki Pinko, która kosztuje niecałe 1400 złotych.

torebka Pinkotorebka Pinko Pinko

Dlaczego zwracamy na to uwagę? Aktorka przyzwyczaiła nas do swojej słabości do drogich toreb i najczęściej na tak prestiżowe imprezy zakładała ulubioną Chanel.

ZOBACZ TEŻ: Weronika Rosati błyszczy na ceremonii zamknięcia Festiwalu Filmowego w Wenecji. Miała torebkę Elizabeth Taylor

Zobacz wideo Weronika Rosati razem z córeczką pływała po weneckich kanałach
Więcej o: