Martyna Gliwińska wtulona w Kazika prezentuje wnętrza sypialni. Internauci zachwyceni: Najpiękniejsi

Martyna Gliwińska pochwaliła się nowymi zdjęciami z synem. Celebrytka pokazała również wnętrza swojej sypialni.

Martyna Gliwińska zadebiutowała w mediach już kilka lat temu, gdy dowiedzieliśmy się, że spotyka się z Jarosławem Bieniukiem. Sama zainteresowana sporadycznie pojawiała się u boku znanego chłopaka na ściankach, jednak już w mediach społecznościowych była nieco bardziej otwarta. Związek piłkarza i architektki wnętrz budził coraz większe zainteresowanie, więc niemałym medialnym echem odbiła się wieść o ich rozstaniu. Sprawy na tyle skomplikowały się, że Gliwińska wówczas zaszła w ciążę. W marcu tego roku na świecie pojawił się ich syn, Kazik, którego często możemy oglądać na Instagramie celebrytki. Ta w przeciwieństwie do innych gwiazd nie kryje wizerunku pociechy. Tym razem nie było inaczej, gdy pochwaliła się wspólnymi zdjęciami z sypialni.

ZOBACZ TEŻ: Jarosław Bieniuk znalazł już nową dziewczynę? "Z Martyną Gliwińską może mu nie wyjść" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Martyna Gliwińska pokazała sypialnię

Martyna Gliwińska chętnie dzieli się zdjęciami z synem. Tym razem przypomniała efekty sesji zdjęciowej sprzed kilku miesięcy. Przy okazji możemy zobaczyć sypialnię celebrytki.

Pewnego dnia, kilka miesięcy temu. Taki mały Kazik. Czas biegnie zbyt szybko...- napisała pod zdjęciem z dumą.
 

Fani są pod wrażeniem rodzinnego obrazka, o czym dają znać w komentarzach pod postem.

Najpiękniejsi.
Piękne zdjęcia, Pani Martynko, a Kazik jest nadzwyczajny.
Martynko, jesteście cudowni. Kaziulek jest wielkim szczęściarzem, bo tyle miłości jest wokół niego, najlepsza mamunia- piszą pod zdjęciem.

Was też tak urzekło to zdjęcie? 

ZOBACZ TEŻ: Martyna Gliwińska pozuje z Kazikiem nago w wannie i udostępnia efekty sesji w sieci. Przesada? "Zbyt intymne dla świata"

Zobacz wideo Martyna Gliwińska opowiada o ciąży
Więcej o: