Kryzys w związku Leonardo DiCaprio i Camili Morrone? Aktor wyjechał na plan zdjęciowy. "Nie chce, żeby go odwiedzała"

Zagraniczny tabloid twierdzi, że Leonardo DiCaprio i Camila Morrone postanowili zrobić sobie przerwę. Wszystko przez nowy film, który jest bardzo ważny dla hollywoodzkiego aktora.

Leonardo DiCaprio przez wiele lat nie nawiązał żadnej poważnej relacji. Wszystko zmieniło się w 2018 roku, kiedy to wieczny kawaler Hollywood spotkał na swojej drodze Camilę Morrone. To właśnie 23-letnia argentyńsko-amerykańska aktorka zdobyła serce znanego amanta. Stali się ulubieńcami zagranicznej prasy, a jakiś czas temu tabloidy plotkowały o ich rzekomym ślubie, a nawet potencjalnej ciąży Morrone.

Ona tego nie potwierdza, ale jest w ciąży. Camila zaczęła nosić luźne ubrania i wygląda promiennie - zdradzał informator "New Weekly".

Teraz jednak pojawiły się zupełnie inne doniesienia. Leo i Camila mieli zrobić sobie przerwę, a wszystko przez nowy projekt aktora.

Leonardo DiCaprio znów jest singlem?

45-latek wyjechał do Oklahomy, gdzie aktualnie kręci nowy film "Killers of the Flower Moon" z Robertem De Niro. Aktor postanowił w pełni skupić się na nowym wyzwaniu i nie chce, aby coś go rozpraszało. Według tabloidu "Star" tyczy się to również jego ukochanej. Znajomy DiCaprio powiedział w rozmowie z brukowcem, że ma on sporo kwestii do zapamiętania.

Nie chce, aby go odwiedzała - skomentował.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Leonardo DiCaprio na czerwonym dywanie pozował solo, ale okazało się, że wcale nie był sam. Pierwszy raz od 15 lat zabrał na Oscary partnerkę

Camila miała niechętnie zgodzić się na takie rozwiązanie. Finalnie została w Los Angeles, gdzie przygotowuje się do nowej produkcji "Daisy Jones & the Six". Nie ukrywa, że jest to dla niej niezwykle trudne. W końcu ukochany nie chce się z nią widzieć. Myślicie, że to już definitywny koniec?

Zobacz wideo Te pary dały sobie drugą szansę, może Leo i Camila też to zrobią?
Więcej o: