Serialowa Doktor Quinn zachwyca urodą i figurą! Czas się dla niej zatrzymał. Trudno uwierzyć, że ma 69 lat

Jane Seymour zapewnia, że nie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej, a sekretem jej smukłej sylwetki są dieta i ćwiczenia. Przekonuje Was?

Jane Seymour po wcieleniu się w tytułową postać w serialu "Doktor Quinn"stała się ulubienicą telewidzów. Trudno się dziwić. Wykształcona, piękna i dobra lekarka, która postanawia zmienić swoje życie, raczej nie napotyka trudności w zaskarbianiu sympatii. Szczególnie że Doktor Quinn zostawia piękny Boston i wyprowadza się na peryferie, żeby pomagać ludziom. Tam nieoczekiwanie zakochuje się w przystojnym traperze z gór i żyją długo i szczęśliwie.

ZOBACZ TEŻ: Pamiętacie dr Quinn? Jane Seymour mówiła, że chce starzeć się z wdziękiem. Patrzymy na jej nowe zdjęcia i pytamy... jakie starzeć?

"Długo i szczęśliwie" w przypadku aktorki to słowo klucz, ponieważ i w życiu prywatnym Jane Seymour wiedzie się spokojnie i dostatnio. Choć od premiery serialu minęło 27 (!) lat, czas zatrzymał się dla aktorki. Serialowa pani doktor wciąż zachwyca urodą i szczupłą sylwetką.

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre celebrytki zmieniły się nie do poznania

Jane Seymour przyłapana przez fanów

Jane Seymour zapewnia, że nie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej, a sekretem jej urody są ćwiczenia metodą pilates i warzywa z własnego ekologicznego ogródka. Aktorka została przyłapana przez fanów na kłamstwie - kilka lat temu przeszła zabieg powiększenia piersi, o czym sama poinformowała w jednym z wywiadów. 

Bez względu na sposób, w jaki doszła do takiej formy, trzeba jej oddać, że wygląda fantastycznie, a nieprzekraczanie pewnej granicy przy poprawkach w gabinecie lekarskim w obecnych czasach jest również pewną sztuką i wyzwaniem. 

Zobaczcie, jak dziś wygląda Doktor Quinn. Też macie wrażenie, że czas się dla niej zatrzymał?