Gwiazda "High School Musical" spodziewa się dziecka! Pochwaliła się zdjęciem ciążowego brzucha

W 2014 roku Ashley Tisdale wyszła za Christophera Frencha. Teraz para oznajmiła w mediach społecznościowych, że spodziewają się pierwszego dziecka.

Ashley Tisdale to amerykańska aktorka I piosenkarka, która zasłynęła za sprawą roli Sharpay Evans w musicalu "High School Musical". Dodajmy, że swego czasu uznawana była za jedną z najlepiej zarabiających osób poniżej trzydziestego roku życia.

Zobacz wideo

Gwiazda jest aktywna w mediach społecznościowych i chętnie pokazuje fanom, jak wygląda jej codzienne życie, które lada moment ulegnie diametralnej zmianie.

Ashley Tisdale zostanie mamą

Ashley opublikowała właśnie dwa zdjęcia, na których zapozowała z ciążowym brzuszkiem w towarzystwie swojego partnera Christophera Frencha. Gwiazda "High School Musical" w 2014 roku wyszła za mąż za muzyka, a obecnie małżeństwo spodziewa się pierwszego dziecka. Informację przekazała za pomocą zdjęć na Instagramie. 

Na pierwszej fotografii gwiazda "High School Musical" i muzyk stoją na przeciwko siebie, ubrani na biało - aktorka ma na sobie długą białą suknie, a muzyk elegancką białą koszulę. Oboje spoglądają w dół w kierunku brzucha Ashley. Na drugiej fotce para uśmiecha się do siebie. Zdjęcia pozbawione zostały opisu, jednak mówią same za siebie. W komentarzach nie zabrakło licznych gratulacji.

Najszczęśliwsze dziecko w mieście! Gratulacje, mamo.
Ta wiadomość wywołała u mnie duży uśmiech.
Gratulacje, najlepsza mama - pisali zachwyceni internauci.

Radosną wiadomością bez opisu podzielił się także Christopher, który udostępnił na swoim profilu zdjęcie przytulającej się pary. Trzeba przyznać, że Tisdale i French zdecydowali się na bardzo subtelny sposób przekazania tak ważnej dla nich wieści.

My również gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na pojawienie się maleństwa.