Justyna Żyła zmieniła fryzurę. "Jesiennej metamorfozy etap pierwszy". Fani pod wrażeniem: Z klasą!

Justyna Żyła postawiła na zmiany. Początkiem jej jesiennej metamorfozy okazała się zmiana fryzury.

Justyna Żyła na stałe zagościła w polskim show-biznesie ponad dwa lata temu. To właśnie wtedy rozpoczęła się jej medialna walka z Piotrem Żyłą, która nie ucichła do dziś. Była żona słynnego skoczka narciarskiego postanowiła zadbać o swój wizerunek. Odkąd zaczęła pojawiać się na ściankach, korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Niedawno pisaliśmy o tym, jak na przestrzeni miesięcy zmienił się jej wizerunek

Na tym nie kończy się jednak przemiana celebrytki. Wręcz przeciwnie! Justyna zapewnia, że to dopiero początek metamorfozy. Przy okazji pochwaliła się nową fryzurą, która spodobała się fanom.

Justyna Żyła ma nową fryzurę

Celebrytka wybrała się ostatnio do salonu fryzjerskiego, z którego wyszła nie tylko z krótszymi włosami, ale też z innym kolorem. Postawiła na bardziej naturalny blond, żegnając się tym samym z platyną. Jak sama przyznała, jest na pierwszym etapie wielkich zmian wizerunkowych.

Jesiennej metamorfozy etap pierwszy. Jak dobrze mieć wokół siebie młodych zdolnych ludzi. Jak wam się podoba? - napisała pod zdjęciem wykonanym zaraz po wyjściu od fryzjera.
 

Fanom zdecydowanie przypadła do gustu nowa fryzura Justyny Żyły. Nie obyło się bez komplementów.

Podoba się! Bardzo subtelny kolor. Teraz jeszcze na próbę makijaż bez dolnej kreski na oku. Chciałabym tak Panią zobaczyć. Wydaje mi się, że może być pięknie.
Wow! Śliczny kolor! Podkreślił urodę pięknej kobiety, a nie pu... blondynki. Naprawdę extra! Z klasą!
Powiem, że o wiele lepiej w tym kolorze - pisali internauci.

Czekamy na kolejne etapy metamorfozy!