Ola Kwaśniewska ma dość pytań. Opublikowała zdjęcie z dziećmi. "Uff, w końcu części ludzkości ulżyło"

Aleksandra Kwaśniewska postanowiła odnieść się do oburzających zarzutów o to, że jeszcze nie ma dzieci. Zadrwiła sobie z hejterów i dodała na Instagramie wymowne zdjęcie.

Aleksandra Kwaśniewska na własnej skórze przekonała się o tym, że czasami internauci lepiej wiedzą, jak powinno wyglądać czyjeś życie. Córka byłego prezydenta Polski najczęściej spotyka się z niestosownymi zarzutami o to, że już powinna mieć dzieci. Niektórym nie podoba się to, że Kwaśniewska, będąc w związku małżeńskim od ośmiu lat (jej mężem jest Kuba Badach), nie została jeszcze mamą.

Aleksandra Kwaśniewska drwi z hejterów

Co jakiś czas pojawia się na Instagramie pytanie, dlaczego jeszcze nie zdecydowała się na macierzyństwo. Niektórzy idą o krok dalej i atakują ją, że w wieku 39 lat już powinna mieć potomka, bo oni nie wyobrażają sobie życia bez własnych dzieci. Niedawno Kwaśniewska kolejny raz musiała czytać ubolewania "zatroskanej" internautki:

Tyle lat razem i bez dzidzi... - zwróciła uwagę obserwatorka Oli

Żona Badacha najwidoczniej ma już dosyć takich tekstów i odpisała dosadnie:

To jeszcze nic. Niektórzy do końca życia nie są w stanie wyhodować mózgu. Wiadomo, że pewnych pytań nie wypada zadawać - napisała ostro

Jednak na tym nie zakończyła wątku. Dodała nowy post, w którym umieściła swoje zdjęcie z dwoma chłopcami.

#żebyniebyło #takietam #zdziećmi - zadrwiła sobie
 

Fani Kwaśniewskiej wyrazili swoje wsparcie i pogratulowali jej celnej riposty:

Uwielbiam ten dystans, który masz do siebie
Brawo. I niech się od**bią, są dzieci? Są
Uff, w końcu części ludzkości ulżyło - piszą
Zobacz wideo Oni zrobili ślub na bogaty

Ola dała jasno do zrozumienia, że ma prawo do własnych wyborów, a internauci nie powinni od niej żądać, żeby żyła inaczej niż tak, jak chce. Każdy ma wybór i należy go uszanować.