Gwiazda "Plebanii" zapozowała z córką. "Kiedy dzieci mają dzieci". Wyglądają jak siostry! Wiktoria odziedziczyła urodę po mamie

Małgorzata Teodorska lata temu zniknęła z show-biznesu i poświęciła się życiu rodzinnemu. Ostatnio zapozowała na Instagramie z 21-letnią córką, która wygląda jak skóra zdjęta z matki.

Małgorzata Teodorska zdobyła rozpoznawalność dzięki roli Irki Tosiek w serialu "Plebania". Kiedy w 2012 roku zakończono emisję popularnej telenoweli, aktorka zniknęła z show-biznesu i wyprowadziła się z Polski do Dubaju, gdzie spędziła trzy lata. Po powrocie do kraju nad Wisłą aktorka ułożyła sobie życie u boku Miłosza Krawczyka, wynalazcy innowacyjnego wózka inwalidzkiego umożliwiającego poruszanie się w miejscach niedostępnych dla zwykłych wózków. Para doczekała się nawet córeczki, która przyszła na świat w 2019 roku.

Zobacz: Małgorzata Teodorska była gwiazdą "Plebanii", później zniknęła z mediów. Co u niej słychać?

Małgorzata Teodorska pokazała zdjęcie z córką. Wyglądają jak dwie krople wody

Serialowa Irka urodziła swoje pierwsze dziecko, będąc jeszcze nastolatką. Teodorska ostatnio pochwaliła się na instagramowym profilu 21-letnią latoroślą, a do fotografii dołączyła opis:

Kiedy dzieci mają dzieci, tak to później wygląda - przyznała przy zdjęciu, na którym pozuje z córką Wiktorią.

39-letnia aktorka i jej córka wyglądają niemal jak siostry. Wiktoria urodę odziedziczyła po mamie - niegdyś modelce i dziewczynie z okładki "Playboya".

Obserwujący byli zaskoczeni aż takim podobieństwem:

Jaka jest różnica wieku między wami? Na pierwszy rzut oka myślałam, że Ty jesteś po lewej stronie.
Jak siostry.
Obie Pani piękne. Podobne, jak dwie krople wody.

Zobacz też: John Legend ma swoją kopię. Jego syn jest identyczny. Ale dzieci gwiazd, które są uderzająco podobne do rodziców jest znacznie więcej

Z krótkiego opisu na instagramowym profilu Wiktorii wynika, że dziewczyna na stałe mieszka w Londynie. Myślicie, że pójdzie w ślady mamy i także spróbuje swoich sił w show-biznesie?

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców
Więcej o: