"Dramat" księżnej Kate. Nikt nie zwraca na nią uwagi, kiedy przyprowadza dzieci do szkoły. Wszyscy patrzą na modelkę Victoria's Secret

Książę George i księżniczka Charlotte wrócili do szkoły. Na zajęcia odprowadzają ich zazwyczaj pracownicy Pałacu, jednak zdarza się, że robią to osobiście książę William i księżna Kate. I choć wydawać by się mogło, że żona następcy brytyjskiego tronu robi furorę, kiedy pojawia się z dziećmi w placówce, prawda jest zupełnie inna. Show kradnie jej modelka Victoria's Secret.

Księżna Kate i książę William mogli odetchnąć z ulgą, kiedy dwójka ich najstarszych pociech wróciła do szkoły. Przyszły władca Zjednoczonego Królestwa jakiś czas temu, delikatnie mówiąc, narzekał, że podczas izolacji dzieci nie chodzą do placówek i nudzą się w domu. Nie wymigując się jednak od roli perfekcyjnych rodziców, książęca para Cambridge stara się osobiście odwozić księcia George'a i księżniczkę Charlotte na zajęcia. Nie powinny dziwić więc nowe plotki, jakie powstały pod adresem Middleton. Ponoć jej obecność w szkole dzieci nie jest niczym nadzwyczajny w porównaniu do pewnej modelki.

POLECAMYKsiężna Kate w czwartej ciąży? "InTouch" donosi, że dziecka spodziewa się także Meghan! Panie znów się pokłóciły. Poszło o ważny "szczegół"

Zobacz wideo Księżna Kate w sukience za prawie 8 tysięcy złotych zaprezentowała nową fryzurę

Modelka Victoria's Secret wzbudza większe zainteresowanie w szkole niż księżna Kate

Informator The Mirror podaje, że prawdziwą sensacją w szkole, do której uczęszczają George i Charlotte, jest pojawienie się w niej pewnej modelki Victoria's Secret, która również przyprowadza swoje dziecko do szkoły. Oczy wszystkich panów są zwrócone w jej stronę, a księżna Kate wypada przy niej jak zwyczajna, nierozpoznawalna mama.

Nikt tak naprawdę nie zerka w stronę Kate. Pojawia się tam natomiast modelka Victoria's Secret, którą tatusiowie są o wiele bardziej zainteresowani.

Cóż, tożsamość gwiazdy jest nadal nieznana, więc albo to zmyślona plotka, a modelka nie istnieje, albo tak pilnie strzeże swojej prywatności. Jesteśmy jednak w stanie uwierzyć, że te doniesienia są prawdziwe, w końcu szkoła Thomas'a Battersea to bardzo popularna placówka, w której uczą się dzieci prawdziwych sław. 10 miesięcy edukacji w tym miejscy to koszt rzędu kilkunastu tysięcy funtów.

ZOBACZ TEŻCo powiedziała księżna Kate, kiedy zobaczyła księcia Williama w mundurze? Specjalistka od czytania z ruchu warg nie ma wątpliwości

Więcej o: