Edyta Pazura zrezygnowała z blondu i ma teraz rude włosy. Zażartowała, co było jej inspiracją do zmiany

Edyta Pazura zdecydowała się prawdziwą rewolucję na swojej głowie. Celebrytka pożegnała się z ukochanym blondem i przefarbowała ię na rudo. Fani byli tak bardzo zaintrygowani jej metamorfozą, że żona znanego aktora postanowiła w zabawny sposób odpowiedzieć, dlaczego postawiła akurat na taki kolor włosów.

Nie wiedzieć czemu, partnerzy polskich gwiazd często wzbudzają w sieci większe zainteresowanie niż one same. Tak sprawa ma się w przypadku Cezarego Pazury, którego żonę internauci wręcz uwielbiają. Edyta Pazura nie bywa wprawdzie zbyt często na ściankach, ale jeśli już stanie przed fotoreporterami, zawsze zachwyca - ma wyczucie stylu i po prostu jest piękną kobietą. Jej obserwatorzy byli więc w lekkim szoku, kiedy celebrytka zaprezentowała im się w nowej fryzurze. Po blondzie nie ma już ślady, a fani dopytują, dlaczego akurat na rudo.

ZOBACZ TEŻ"Top Model". Uczestniczka wbiła szpilę Sokołowskiej i zasugerowała, że ma nieudane życie seksualne. Jurorka zareagowała

Zobacz wideo Edyta Pazura zabrała córkę do fryzjera

Edyta Pazura zdradziła, dlaczego przefarbowała się na rudo

Przez kilka godzin fani dopytywali, dlaczego Pazura przefarbowała się na rudo. Celebrytka postanowiła w końcu zabrać głos i w zabawny sposób odpowiedziała:

Pytanie czemu akurat tak? Jak po prostu chciałam mieć włosy w kolorze nachosów - napisała.
 

Internauci ochoczo komentowali również ten post i widać wyraźnie, że są podzieleni. Uważają wprawdzie, że Edyta wygląda ślicznie, jednak jedni twierdzą, że lepiej jej w blondzie, a inni, że rudy to jej kolor.

Blond pasuje bardziej niż rudy, ale ładnemu we wszystkim ładnie.
Super kolor! Pani Edytko, ładnemu we wszystkim ładnie.
Pięknie w tym kolorze, o wiele korzystniej, bardziej naturalnie.
Dobry wybór!

Podzielacie zdanie internautów?

POLECAMYEdyta Pazura zrobiła dzieciom inspekcję pokoi. Przy okazji pokazała ich wnętrza. Mówią wiele o zainteresowaniach Amelki i Antosia