Kuba Wojewódzki nad morzem w obiektywie nowej dziewczyny. Showman nie jest do końca zadowolony z efektu

Kuba Wojewódzki pochwalił się na Instagramie zdjęciem, jakie zrobiła mu nowa dziewczyna. Samozwańczemu królowi TVN nie spodobał się efekt.

Kuba Wojewódzki ponad trzy lata temu rozstał się z Renatą Kaczoruk, z którą spotykał się kilka lat. Było to niemałym zaskoczeniem, bowiem mówiło się, że właśnie u boku modelki, dziennikarz miał zamiar się ustatkować. Spekulowano nawet o ślubie. Nic jednak z tego nie wyszło, bo ich związek nie przetrwał próby czasu. Sam zainteresowany od momentu rozstania regularnie podsyca plotki na temat swojej nowej, tajemniczej wybranki. Plotkowano nawet, że ponownie związał się z Anną Muchą, jednak ich wspólne fotki były publikowane głównie przy okazji lokowania przeróżnych produktów. Od czasu do czasu Kuba Wojewódzki w swoich mediach społecznościowych przemyca nieco nowej partnerki. Tak było i tym razem, gdy pochwalił się fotka znad morza.

ZOBACZ TEŻ: Kuba Wojewódzki sprzedaje luksusowe mieszkanie. "Tylko" za 6,5 mln zł. "Połączenie klasy, ekstrawagancji i funkcjonalności"

Kuba Wojewódzki z nową dziewczyną nad morzem

Kuba Wojewódzki sporo czasu spędza nad Bałtykiem. Od pewnego czasu w nadmorskich wojażach towarzyszy mu tajemnicza kobieta, która już została przez media okrzyknięta jego nową dziewczyną. Showman pochwalił się zdjęciem z plaży, które jest właśnie jej autorstwa, czego dowiadujemy się z opisu fotki, a także cienia, który doskonale widać. 

Nie szukaj dziewczyny, która potrafi zrobić i dobre zdjęcie i dobry rower...- napisał pod zdjęciem Wojewódzki.
 

Wydaje się, że jednak Kuba Wojewódzki nie do końca jest zadowolony z fotki. A wam jak się podoba? 

ZOBACZ TEŻ: Kuba Wojewódzki pochwalił się zdjęciem tajemniczej kobiety. Fani podejrzewali, że to Renulka. Showman szybko wyjaśnił