Doda pręży pośladki do piosenki "Call on me" w szczytnym celu. "Jest co podziwiać"

Dorota Rabczewska "Doda" udostępniła w sieci gorący trenieng. Jak się okazuje, naoliwione pośladki stały się pretekstem do pokazania seksownego ciała. Jednak to nie próżność piosenkarki była tutaj najważniejsza, a szczytny cel, który temu przyświecał.

Doda opublikowała na swoim profilu na Instagramie gorące wideo z sali treningowej. Piosenkarka pręży się na nim w rytmie hitu "Call On Me". Zmagania Rabczewskiej przypominają tę ze słynnego teledysku Erica Prydza. Doda zrobiła to w ramach podziękowania za zebranie miliona złotych na leczenie chorej nastolatki. 

Doda pokazuje pośladki na siłowni w szczytnym celu

Dorota Robczewska w poniedziałek opublikowała gorące wideo z siłowni. Obiecała nagrać dla fanów coś naprawdę mocnego, jeśli tylko pomogą uzbierać pieniądze na leczenie 18-letniej, chorej na guza mózgu Julii. Kwotę udało się zasilić już po jednym dniu zbiórki, a dumna z efektów wokalistka zgodnie z umową nagrała i opublikowała w sieci wyczekiwane wideo. Trzeba przyznać, że spełniła oczekiwania fanów, którzy chwalili tym razem nie tylko figurę Rabczewskiej, ale i dobre serce.

 Długo myślałam, jak rozkręcić akcję charytatywną, ja sama dostaję mnóstwo takich próśb, ale ta mnie wyjątkowo wzruszyła - zaczęła Doda

W dalszej części zapowiedziała, że gdy tylko uda się zebrać milion złotych na leczenie 18-letniej Julii, nagra wideo, jakiego jeszcze nie było. 

Jeżeli dobijemy do kolejnego miliona, to ja osobiście wysmaruję się cała oliwką, założę najbardziej kuse szorty, jakie mam, pójdę do publicznej siłowni i na oczach wszystkich zrobię najbardziej seksowny trening. Bez przypału. Zapraszam. Hajsu nie szczędźcie - apelowała do fanów

W poniedziałek udostępniła wyczekiwane nagranie. Trzeba przyznać, że pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę, a gwiazda pokazała, że wspólnymi siłami można osiągnąć naprawdę rewelacyjne rezultaty. 

Dobry pomysł na wspierania szczytnego celu? 

Wejdź na Avanti24.pl i sprawdź modną odzież sportową.

Zobacz też: Doda na premierze "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". Obcisła sukienka pięknie podkreśliła jej sylwetkę

ZOBACZ WIDEO

Zobacz wideo Doda na siłowni
Więcej o: