Co sądzi Duda o zachowaniu Trzaskowskiego? Nasz informator: Nie widział tego. Przypomniał, przy czym lubi się bawić [PLOTEK EXCLUSIVE]

Rafał Trzaskowski bez wątpienia od kilku dni jest największą gwiazdą internetu. Dowiedzieliśmy się, czy Andrzej Duda widział nagranie z sobotniej imprezy prezydenta Warszawy.

W sobotni wieczór Rafał Trzaskowski wybrał się na imprezę do jednego z warszawskich klubów. W pewnym momencie zażądał od DJ-a zmiany muzyki na taką, jaką on sam lubi. Poprosił o utwór Jamiroquaia. Nagranie, które ukazuje całą sytuację, trafiło do sieci i szybko stało się hitem. Od tego momentu nie milkną echa po wyczynie polityka.

Zobacz: Rafał Trzaskowski "przerwał imprezę nad Wisłą, bo nie podobała mu się muzyka". W TVP już komentarze: Wygląda to żenująco

Andrzej Duda widział nagranie z Rafałem Trzaskowskim?

Trzaskowski stał się przede wszystkim bohaterem memów. Internauci prześcigają się w wymyślaniu kolejnych obrazków i haseł, które opisują zaistniałą sytuację. Najlepsze propozycje zebraliśmy TUTAJ. Prezydent Warszawy w tym roku startował na urząd głowy państwa, ale przegrał z ubiegającym się o reelekcję Andrzejem Dudą. Postanowiliśmy się dowiedzieć, czy obejrzał on nagranie z udziałem Trzaszkowskiego:

Nie sądzę, żeby pan prezydent to widział - zdradził nasz informator związany z Kancelarią Prezydenta.

Gusta muzyczne prezydenta Warszawy już znamy, dlatego chcieliśmy się dowiedzieć, do jakiej muzyki najchętniej bawiłby się Andrzej Duda. Nasz rozmówca przypomniał dawne wywiady głowy państwa, w których opowiadał o swoich ulubionych gatunkach. Okazuje się, że Duda najlepiej bawiłby się przy lekkiej twórczości, przede wszystkim odpręża go muzyka klubowa. Oprócz tego lubi też piosenki turystyczne. Lubi takie zespoły jak Wolna Grupa Bukowina czy Stare Dobre Małżeństwo. Wśród ulubionych grup wymienił także m.in. Lady Pank, Maanam, Turbo, Perfect, Budka Suflera. Jednak zna się także na muzyce bardziej młodzieżowej. W przeszłości był na koncercie Avril Lavigne.

Zobacz wideo Jak Andrzej Duda radzi sobie w kuchni?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.