Żona Jacka Kurskiego opowiedziała, jakim romantykiem jest jej mąż. "Przynosi mi białą kawę i naleśniki"

Żona Jacka Kurskiego nie ukrywa swojej fascynacji mężem. W najnowszym wywiadzie rozpływa się nad wspólnym życiem i ujawnia nieznaną twarz polityka. Ich poranki są wyjątkowe.

Jacek Kurski i Joanna Klimek w 2018 roku zostali małżeństwem. Zakochani wzięli wtedy ślub cywilny w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół. Na przysięgę przed ołtarzem musieli poczekać dwa lata - wszystko za sprawą przeszłości polityka, który przez 24 lata był żonaty. Gdy udało mu się unieważnić ślub z Moniką Kurską, małżonkowie mogli pobrać się w kościele. Uroczystość odbyła się w połowie lipca w krakowskich Łagiewnikach. Na ceremonii pojawił się m.in. Jarosław Kaczyński, który podarował parze młodej oryginalny prezent.

Jacek Kurski - jakim jest mężem?

Żona prezesa Telewizji Polskiej opowiedziała w rozmowie z "Super Expressem", jak wygląda ich życie małżeńskie. Nie ukrywa zachwytów nad mężem:

To miłość buduje nas każdego dnia. Jacek jest miłością mojego życia. Bardzo go kocham i uwielbiam za niespodzianki, jakie mi sprawia - zachwyca się.
Zobacz wideo Tego się nie da zapomnieć

Jacek Kurski, jak się okazuje, prywatnie jest wielkim romantykiem. Sprawia, że każdy dzień Joanny jest wyjątkowy. Przy tym nierzadko zaskakuje ukochaną.

Od jakiegoś czasu to Jacek sprawia mi takie niespodzianki. Przynosi mi białą kawę i naleśniki. To są najlepsze naleśniki, jakie w życiu jadłam - wyznaje w rozmowie z tabloidem.

Joanna Klimek chwali męża nie tylko za to, jaki jest prywatnie. Nie ukrywa dumy, jak sobie radzi w kwestiach zawodowych. Żona Kurskiego zachwyca się tym, że "Telewizja Polska pod jego kierownictwem stała się prawdziwą medialną potęgą".

Jacek Kurski i Joanna Klimek

Jacek Kurski i Joanna Klimek po raz pierwszy oficjalnie jako para pojawili się w grudniu 2016 roku. Zaliczyli wtedy dwie imprezy: konferencję sylwestrową w Telewizji Polskiej, a wieczorem wybrali się na mecz Legii ze Sportingiem Lizboną. Kobieta przez lata była związana z TVP, gdzie do 2007 roku współtworzyła m.in. cykl programów "Na celowniku". Później odeszła, pracowała wtedy dla stacji Polsat, Radia Eska i radia Super FM. W 2016 wróciła do Telewizji Polskiej, jako wiceszef Biura Koordynacji Programowej, a następnie Dyrektor Programowy. W tym samym roku podjęła decyzję o zakończeniu współpracy ze stacją.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.