Blanka Lipińska z Baronem na zakupach w Warszawie. Z jej min można tworzyć memy. Przyjechali mercedesem [ZDJĘCIA]

Początkowo Blanka Lipińska i Baron ukrywali swój związek. Z czasem jednak postanowili oficjalnie potwierdzić, że są razem. Dziś w sieci nie brakuje ich wspólnych zdjęć i nagrań. Chwalą się swoją miłością na prawo i lewo, a paparazzi podążąją za nimi niemalże codziennie. W poniediałek zakochani wybrali się na zakupy na Mokotowskiej w Warszawie.

Blanka Lipińska i Baron to dziś jedna z najpopularniejszych par w kraju. Autorka "365 dni" i trener "The Voice of Poland" z chęcią publikują w sieci romantyczne zdjęcia, czy relacjonują fanom to, co robią w domowym zaciszu. Sporo nagrań pojawiało się zwłaszcza podczas ogólnoświatowej izolacji - teraz za celebrycką parą w drogę ruszyli paparazzi. Ostatnio przyłapali zakochanych podczas zakupów na ulubionej ulicy gwiazd w Warszawie z luksusowymi butikami.

POLECAMYBlanka Lipińska chwali się urządzonym tarasem. Jest ogromny hamak i lustro. Jak w luksusowym hotelu!

Zobacz wideo Blanka Lipińska poszła z mamą do fryzjera

Na Mokotowską Blanka i Baron podjechali mercedesem. Celebrytka wysiadała od strony kierowcy, więc wychodzi na to, że to ona prowadziła auto. Zaparkowała tuż przed wejściem do butiku z ubraniami Jessiki Mercedes. Miała na sobie kanarkowy sweter, do którego dopasowała króciutkie szorty, czarną torbę i buty z ćwiekami. Jej partner z kolei zaprezentował się w ulubionym dla siebie zestawie - jasnych dżinsach i białej, artystycznie podziurawionej koszulce. Na szyi miał dwa naszyjniki, a na lewej ręce mnóstwo bransoletek. Więcej zdjęć pary zobaczycie w naszej galerii.

Baron, Blanka LipińskaBaron, Blanka Lipińska Plotek Exclusive

Uwagę przykuwają przede wszystkim miny, jakie stroiła Blanka. Coś ewidentnie jej nie pasowało, być może chodziło o paparazzi, bo jak widać, niechętnie pozowała do zdjęć. Mamy jednak nadzieję, że zakupy poprawiły jej humor! Teraz tylko czekać, aż pochwali się nimi na Insta Stories.

ZOBACZ TEŻBaron musiał wyjechać do pracy. Zadbał jednak, żeby Blanka o nim pamiętała. Poruszona podzieliła się tym na Instagramie