Monica Bellucci olśniewa na pokazie. Dwie kreacje, każda cudowna. Obok niej usiadła siostrzenica Diany

Monica Bellucci zjawiła się na imprezach zorganizowanych przez włoski dom mody Dolce&Gabbana. Prezentowała się przepięknie. Aktorka miała także doborowe towarzystwo. Obok niej zasiadła siostrzenica księżnej Diany, Kitty Spencer.

We Florencji odbył się pokaz kolekcji marki Dolce&Gabbana. Na dwóch imprezach, które nosiły nazwy Alta Sartoria i Alta Moda, pojawiły się wielkie gwiazdy. Wśród nich znalazła się Monica Bellucci, która wybrała kreacje od tegoż włoskiego domu mody. Wyglądała przepięknie i po raz kolejny udowodniła, że jest prawdziwą ikoną stylu, elegancji i kobiecości.

Monica Bellucci i Kitty Spencer na pokazie Dolce&Gabbana

Bellucci postawiła na czerń. Pierwszą stylizacją była długa, zwiewna suknia z prześwitującymi rękawami, eksponująca dekolt oraz talię aktorki. Druga kreacja również sięgała ziemi, jednak była nieco bardziej elegancka, a obcisły materiał podkreślił klepsydrową sylwetkę Włoszki. Całość uzupełniła mała torebka D&G. Gwiazda wyglądała niezwykle dostojnie. W obu przypadkach postawiła na prostą fryzurę i rozpuściła włosy. Aktorka nie eksperymentowała z makijażem i postawiła na delikatne podkreślenie urody.

 

Na pokazie pojawiła się także siostrzenica księżnej Diany, czyli Kitty Spencer. Brytyjska arystokratka również zaprezentowała się w dwóch stylizacjach. Podczas prezentacji kolekcji miała na sobie jasnożółtą suknię wieczorową z jedwabnego tiulu i z koronkowymi wstawkami. Ozdobiły ją kwiatowe elementy znajdujące się na ramiączkach. Spencer miała też elegancką fryzurę - włosy zaczesała na jedną stronę, odsłaniając profil. Druga stylizacja była nieco bardziej swobodna. Była to obcisła sukienka w motyw kwiatowy na jednym ramiączku i z paskiem w talii. Zdjęcia z pokazu udostępniono na oficjalnym profilu marki modowej. 

 

W komentarzach posypały się komplementy pod adresem obu pań. Internauci uważają, że wyglądały zjawiskowo i uznali, że Monica Bellucci to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. Zgadzacie się z tymi opiniami?

Zobacz wideo Sara Boruc to bywalczyni salonów
Więcej o:
Copyright © Agora SA