Weronika Rosati błyszczy na ceremonii zamknięcia Festiwalu Filmowego w Wenecji. Miała torebkę Elizabeth Taylor

Weronika Rosati podczas ceremonii zamknięcia Festiwalu Filmowego w Wenecji zaprezentowała się w czarnej sukni projektu swojej mamy. Co ciekawe, aktorka miała ze sobą torebkę, której kiedyś właścicielką była Elizabeth Taylor.

Właśnie zakończył się Festiwal Filmowy w Wenecji. W tym roku mogliśmy pochwalić się tam naszą polską reprezentacją, bowiem film Małgorzaty Szumowskiej "Śniegu nigdy nie będzie" walczył o nagrodę główną. Na czerwonym dywanie oprócz reżyserki brylowała Maja Ostaszewska i Weronika Rosati. Obie panie prezentowały się na światowym poziomie, jednak to ta druga z nich została doceniona przez włoski magazyn "Elle", który to umieścił ją w rankingu najlepiej ubranych kobiet pierwszego dnia festiwalu. Sama zainteresowana podczas kilku dni w Wenecji zaprezentowała kilka kreacji. Ostatniego dnia również nie zawiodła i pokazała klasę. 

ZOBACZ TEŻ: Polacy na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji. Ostaszewska postawiła na odważny komplet. Rosati zachowawczo ale pięknie

Weronika Rosati na Festiwalu Filmowym w Wenecji z torebką Elizabeth Taylor

Weronika Rosati często wybiera projekty swojej mamy Teresy. Podczas Festiwalu Filmowego w Wenecji nie mogło być inaczej. Pierwszego i ostatniego dnia imprezy zaprezentowała się właśnie w jej kreacjach. Na ceremonię zamknięcia aktorka wybrała długą czarną suknię z głębokim dekoltem. Warto nadmienić, że dobrała do niej małą torebkę, której kiedyś właścicielką była sama Elizabeth Taylor

 

Weronika Rosati jest wielką fanką Elizabeth Taylor. Torebka nie jest jedyną rzeczą z szafy legendy kina, jaką naszej polskiej aktorce udało się kupić na aukcji. W swojej kolekcji ma również kolczyki po słynnej gwieździe Hollywood. A wam jak podobała się jej stylizacja podczas ostatniego dnia festiwalu?

ZOBACZ TEŻ: Cate Blanchett oklaskuje Weronikę Rosati na Festiwalu Filmowym w Wenecji! Aktorka zachwyciła publiczność

Zobacz wideo Weronika Rosati pokazała zakulisowe nagrania z Wenecji