Honorata Skarbek miała być już po ślubie?! Projektantka pokazała kolejne zdjęcia i dodała tajemniczy podpis. W czasie przeszłym

Honorata Skarbek i Smolasty biorą ślub? Dopiero co zaskoczyły nas zdjęcia z przymiarek sukni ślubnej, a już pojawiły się nowe znaki zapytania. Wiele wskazuje na to, że Honka i raper planowali ceremonię we wcześniejszym terminie.

Honorata Skarbek i Smolasty to jedna z najbardziej tajemniczych par polskiego show-biznesu. Partnerzy niemal nigdy o sobie nie mówią, a ich wspólne zdjęcia są rzadkością. Piosenkarka i raper potwierdzili związek, ale potem się rozstali. Po krótkim czasie wrócili do siebie, a wiosenny czas lockdownu spędzili razem. Czyżby wtedy się zaręczyli?

Zobacz też: Honorata Skarbek rozstała się ze Smolastym? Jej zdjęcia z wakacji to najlepszy komentarz do plotek

Honorata Skarbek miała brać ślub?

Patrycja Kujawa zaskoczyła wszystkich prezentując na swoim Instagramie fotografie Honki w sukni ślubnej. Honey także na swojej instagramowej relacji zamieściła parę fotografii. "Przymiareczki" podpisała post projektantka, która ubiera także Dodę i Marinę.

Honorata w bogato zdobionej kreacji wygląda cudownie, ale naszą uwagę zwrócił kolejny wpis Kujawy. Na najnowszej fotografii zaprezentowała Skarbek, która pozuje w ślubnej sukni, tym razem widzimy ją od przodu. Czy wpis sugeruje, że para przełożyła ceremonię?!

 
Żoną miała być @honkabiedronka #wesele #ślub#slub2021(...)#pannamloda2020 - podpisała zdjęcie.

"Żoną miała być" to nawiązanie do słynnego hitu Brodki, która śpiewała o ślubie, który się nie odbył. Czyżby i wesele Honki i Smolastego zostało przełożone z powodu koronawirusa? Mamy nadzieję, że chodzi tylko o zmianę daty, a hashtag #slub2021 zapowiada, że w przyszłym roku zobaczymy parę na ślubnym kobiercu. 

Internauci byli pod wrażeniem projektu.

Ale cudo kiecka - skomentowała Magda Steczkowska.
Pani Patrycjo, każda z Pani sukni to arcydzieło, ale patrząc na tę, zabrakło mi słów, aby powiedzieć jak ona mi się podoba.

My też jesteśmy pod wrażeniem. A jak Wam się podoba?

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.