Dorota Szelągowska przygotowała już salon na zimę. Są dywany i puchate pokrowce. "Owca wróciła do domu"

Dorota Szelągowska pokazała swój ogromny salon. Tym razem przerobiła go z myślą o nadchodzącej zimie.

Dorota Szelągowska to naczelna polska specjalistka od wykańczania wnętrz. Dzięki charyzmie, otwartości i specyficznemu poczuci humoru, szybko stała się ulubienicą telewidzów. Córka Katarzyny Grocholi od lat pomaga Polakom remontować ich niepraktycznie urządzone mieszkania. Na swoim profilu na Instagramie chętnie pokazuje także własny dom, w którym wykorzystuje nietypowe rozwiązania designerskie.

Zobacz też: Dwuletnia córka Doroty Szelągowskiej urządza jej mieszkanie. Wanda poszła w ślady mamy. "Umie się posługiwać wkrętarką"

Dorota Szelągowska przemeblowała salon na zimę

Projektantka poczuła w sobie "zew jesieniary" i postanowiła nieco przemeblować salon. Wyjęła grube dywany i puchate pokrowce na krzesła, które mają za zadanie chronić domowników przed chłodem. Efektami swojej pracy pochwaliła się na instagramowym profilu:

Zima idzie. Serio. Ptaki odleciały, Szelągowska rozłożyła dywany, no i owca wróciła do domu. Zaczynam mościć dom na chłodne dni. A Wy robicie jakieś jesienno-zimowe zmiany? - napisała przy zdjęciu salonu.

Na fotografii widzimy jasno wykończone wnętrze, które dopełniają meble w pastelowych kolorach. Lampy z kulistymi kloszami idealnie komponują się z artystycznym nieładem poduszek porozrzucanych na kanapach. Dzięki okiennym shuttersom oświetlone promieniami słońca pomieszczenie w jedną chwilę może zamienić się w przyciemniony, romantyczny kącik.

Zobacz też: Dorota Szelągowska wspomina początki kariery. Na casting do pierwszego programu przyszła... na kacu

Fani byli zachwyceni zimową metamorfozą salonu:

Pani Dorotko, pięknie jest u Pani.
Pięknie, przytulnie, idealnie.
Uwielbiam takie jesienne wnętrza.
 

Trzeba przyznać, że salon Doroty to miejsce idealne na popołudniową drzemkę. Czuć w nim zimowego ducha?

Zobacz wideo Dorota Szelągowska urządza swoje nowe mieszkanie. Pochwaliła się projektem