Otylia Jędrzejczak świętuje urodziny syna. Fani nie mają wątpliwości: Córcia podobna do taty, a synek do mamuni

Otylia Jędrzejczak wstawiła na Instagram urocze fotografie z pierwszych urodzin swojego syna. Okazuje się, że dzieci pływaczki i koszykarza są niemal ich wiernymi kopiami.

Otylia Jędrzejczak i Paweł Przybyła doczekali się dwójki pociech. W 2017 roku na świat przyszła ich córka Marcelina, a dwa lata później rodzina powiększyła się o syna Grzegorza. Emerytowana pływaczka uwielbia chwalić się w internecie dokonaniami swoich latorośli i często poświęca swoje wpisy kwestiom dotyczącym wychowania dzieci. Niedawno pokazała fanom rysunek córki i przy okazji podkreśliła, jak ważna w rozwoju każdego malucha jest edukacja przez zabawę. Mistrzyni olimpijska z Aten stawia nie tylko na dyscyplinę, ale także na kreatywne wspieranie rozwoju dzieci.

Zobacz też: Otylia Jędrzejczak pochwaliła się rysunkiem córki i nie ukrywa podziwu nad jej talentem. "Wow, też bym była dumna"

Otylia Jędrzejczak świętuje pierwsze urodziny syna

Teraz Otylia Jędrzejczak świętowała pierwsze urodziny swojego synka Grzegorza. Z tej okazji wstawiła na Instagram fotografie, na których uwiecznione zostało rodzinne świętowanie. Na jednym ze zdjęć pozuje razem z partnerem, dziećmi i pokaźnych rozmiarów turkusowym tortem. Fani pływaczki byli zachwyceni uroczym obrazkiem, a w komentarzach posypały się urodzinowe życzenia dla chłopca:

Wszystkiego najlepszego. Dużo radości i zdrowia dla malucha i całej rodziny.
Samych przyjemności.
Dużo, dużo zdrówka.

Część z obserwujących skupiła się na podobieństwie dzieci do rodziców:

Córcia podobna do taty, a synek do mamuni.

Przypomnijmy: Otylia Jędrzejczak szczerze opowiedziała o stracie dziecka. "Partner nie odwiedził mnie w szpitalu"

Zobaczcie fotografie z rodzinnego albumu Otylii i Pawła. Ich pociechy to rzeczywiście "skóry zdjęte z rodziców"?

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.