"Love Island". Monika jest już po operacji powiększenia piersi. Pokazała bliznę i zdradziła, ile zapłaciła

Monika z pierwszej edycji "Love Island" powiekszyła sobie biust. Zabieg planowała już od dawna. Teraz pochwaliła się efektem. Nie zabrakło szczegółów.

Monikę mogliśmy poznać dzięki pierwszej polskiej edycji programu "Love Island". To właśnie tam poznała Pawła, z którym stworzyła trwający do dziś związek. Popularność zdobytą dzięki udziałowi w reality-show wykorzystuje jak tylko może, co doskonale widać w jej mediach społecznościowych. Sama zainteresowana bacznie relacjonuje tam niemalże każdy aspekt swojego życia. W przypadku operacji powiększenia biustu nie mogło być inaczej. Monika pochwaliła się efektami. Zdradziła również, jakie ma implanty oraz ile musiała za nie zapłacić. 

ZOBACZ TEŻ: "Love Island". Wiemy, komu kibicują widzowie. Wytypowano też pary o małych szansach. Wśród nich osoba, która opuści wyspę

Monika z "Love Island" powiększyła piersi

Monika z "Love Island" o powiększeniu piersi myślała już dawno. Planowany zabieg potwierdził również jej Paweł, który jesienią ubiegłego roku napisał o tym jednej z internautek na Instagramie. 

Przypominamy: "Fanka" do Pawła z "Love Island": Gdzie Monika ma piersi? Zapewnił, że... zrobi. Dalej było tylko gorzej. "Dużo pomaga zrobiony biust i wygląda to smacznie"

Jak się okazuje, wszystko poszło zgodnie z planem i Monika już może się ciszyć nowym, powiększonym biustem. Tą nowiną pochwaliła się na Instagramie. Jedna z internautek spytała ją o cenę i oczywiście doczekała się odpowiedzi.

Cena to totalnie indywidualna sprawa. Zależy, jaki implant. Ja mam okrągły Xtra Mentor wysoki profil. 16-18k- napisała pod zdjęciem. 

Monika z 'Love Island'Monika z 'Love Island' instagram.com@monikakej

Wynika z tego, że cena operacji wahała się między 16 a 18 tysiącami złotych. Udana inwestycja? 

Zobacz wideo Uczestniczki "Love Island" powiększyły biust
Więcej o: