"Love Island". Miłość Oli i Rafała nie przetrwa? Fani nie mają wątpliwości. "Rafał bawi się uczuciami Oli"

Jeszcze do niedawna Ola i Rafał stanowili ulubioną parę telewidzów. Teraz fani poważnie zastanawiają się nad zachowaniem Rafała. Wszystko wskazuje na to, że przestali mu ufać po ostatnich deklaracjach. Dziwi Was to?

W tegorocznej edycji "Love Island. Wyspa miłości" Ola i Rafał byli jedną z pierwszych par, której zarówno fani, jak i uczestnicy reality show wróżyli wielką miłość. Ich uczucie na dobre rozbudziło się podczas romantycznej randki przy świecach, w czasie której mieli okazję lepiej się poznać. Nie brakowało opowieści o przeszłości i uczuciach. Pod koniec spotkania Rafał zagrał na gitarze napisany przez siebie utwór. W oczach obojga widać było zauroczenie, a wieczór zwieńczył gorący pocałunek. 

Zobacz wideo

Choć początkowo wydawało się, że para ma największe szanse na wygraną, szybko zaczęły pojawiać się wątpliwości. Szczególnie po ostatnich wynurzeniach Rafała, który wyznał wprost, że "nie interesuje go nic, co jest związane z Olą". Fani nie są zachwyceni jego zachowaniem, a nawet zaczęli podejrzewać, że jest z Olą dla własnych korzyści. Chodzi nie tylko o chęć pozostania w programie i zgarnięcia nagrody pieniężnej, ale też o... wypromowanie swojej twórczości. Aż trudno uwierzyć, że jeden wieczór tak bardzo zmienił spojrzenie fanów wyspy miłości na ich "związek". Jeszcze do niedawna Ola i Rafał stanowili przecież najbardziej lubianą parę w programie. 

Ola i Rafał rozstaną się?

Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że Ola i Rafał do siebie pasują. Oboje są wrażliwi i emocjonalni, oboje też szukają miłości. A przynajmniej tak mówią. Fani zastanawiają się, czy Rafał jest pewien swoich uczuć i czy przypadkiem nie chce wykorzystać Aleksandry. 

Pod najnowszym postem na oficjalnym instagramowym profilu telewizyjnego show pojawiło się wiele zarzutów pod adresem Rafała. Czy słusznych? Okaże się niebawem. Mimo to parze wywróżono największą szansę na miłość.

Para, która według Was ma największą szansę na miłość to Ola & Rafał. Ale to nie koniec! Oglądajcie jutrzejszy odcinek, aby dowiedzieć się jaki to będzie miało wpływ na dalsze losy naszych kochanych Islandersów! - czytamy we wpisie.

Tak prezentują się wyniki ostatniego głosowania:

Ola i Rafał - 45%

Oliwia i Igor - 21%

Alicja i Mika - 19%

Julia i Dominik - 8%

Ada i Mikołaj - 5%

Natalia i Mundek - 2%

W komentarzach pod postem pojawiło się wiele sprzecznych z wynikiem Oli i Rafała zdań. Internauci są wyraźnie zaniepokojeni sytuacją.

Z każdym odcinkiem utwierdzam się w tym ze Rafał bawi się uczuciami Oli.
Tylko patrzeć, jak zacznie czarować drugą Olę
Ten Rafał jest jakiś podejrzany - pisali widzowie na Instagramie.

Jesteście ciekawi, jak potoczą się losy pary?